Bio matrace 195 x 90 cm

Pro standardní jednolůžkové nebo partnerské postele se skvěle hodí bio matrace 195 x 90 cm. Tato matrace je na stupnici tuhosti od 1 (nejměkčí) do 7 (nejtvrdší) číslo 4, což znamená, že se jedná o středně tuhou matraci (neboli univerzálně tuhou). V oblasti ramen a nohou je však měkčená, takže je vhodná pro milovníky spánku na boku. Kolena a ramena se díky tomu zaboří do matrace a nebude tak docházet k protitlaku, což bývá často velice nepříjemné.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

1 položka

Matrace z přírodní bio pěny KLEOPATRA 195 x 90 cm

  • Od 8 420 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a expedice cca do 7-10 dní i

Luxusní matrace z moderních materiálů. Vrchní částí je příčně prořezaná, vysoce elastická bio pěna NATURALIS® s podílem přírodního oleje. Spodní část tvoří studená pěna s ramenním změkčením.

Doprava zdarmaNaše bio matrace jsou pouze české výroby. Jedná se o kusovou výrobu s využitím těch nejmodernějších technologií. Používáním přírodních olejů, jako je slunečnicový, sojový, či ricinový, nahrazujeme část syntetických složek (ropných derivátů) a produkce se tak stává mnohem ekologičtější. To ale není jediná výhoda – hotový výrobek, tedy matrace, tím získává na dobré elasticitě a dlouhé životnosti.

Příroda jako nekonečný zdroj

V naší nabídce nenajdete pouze bio pěnu z rostlinných olejů jako jediný materiál, ze kterého vyrábíme přírodní matrace. Představujeme vám také kvalitní latexové matrace všech rozměrů a stupňů tuhosti. Přírodní latex se získává z mléčnic některých rostlin (kaučovník). Latex propůjčuje své neocenitelné vlastnosti výrobkům, které se z něj vyrábí. Oproti jiným pěnám má delší životnost a disponuje velmi dobrou elasticitou. Kombinací s ostatními prvky z přírodních materiálů, např. s kokosovými deskami, vznikají matrace vysoké kvality.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 7-10 dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Získejte matraci Regina se slevou 40 %

9. únor 2017
Využijte naší skvělé nabídky na matrace Regina. Tuto novinku vám nabízíme se 40% slevou. A navíc vám ji dopravíme  až domů zcela zdarma.

Vylepšili jsme přepravu. Matrace k vám posíláme v chytřejším balení

19. srpen 2016
Vylepšili jsme způsob přepravy, aby byl pro vás nákup matrací v našem eshopu ještě příjemnější.

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 722 664 199
info@moderni-matrace.cz