Bio matrace 200 x 90 cm

Přírodní bio matrace 200 x 90 cm bude zajímat především ty, kteří od své nové matrace očekávají prvotřídní kvalitu a komfort. Velikost bio matrace 200 x 90 cm se skvěle hodí na jednolůžko standardních rozměrů, ale také jako partnerská matrace. Získáte tím dvě na sobě nezávislé zóny a oba partneři si tak mohou zvolit stupeň tvrdosti takový, jaký jim vyhovuje – k dispozici máte měkčí stranu z bio pěny a tvrdší stranu z kvalitní HR studené pěny.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

1 položka

Matrace z přírodní bio pěny KLEOPATRA 200 x 90 cm

  • Od 8 420 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a expedice cca do 7-10 dní i

Luxusní matrace z moderních materiálů. Vrchní částí je příčně prořezaná, vysoce elastická bio pěna NATURALIS® s podílem přírodního oleje. Spodní část tvoří studená pěna s ramenním změkčením.

Doprava zdarmaMatrace jsou vyrobeny z vysoce elastické přírodní bio pěny NATURALIS®, jejíž složku tvoří podíl rostlinných olejů, namísto ropných derivátů. Jsou vhodné pro spaní na boku, mají změkčená místa pro ramena a kolena, klouby se tak lépe vnoří do materiálu a vás nikde nic netlačí. Pro účinné odvětrávání matrace je v jejím středu zabudovaná unikátní 3D tkanina. Díky tomu nedochází k usazování vlhkosti a sníží se riziko napadení matrace plísněmi, což uvítají hlavně lidé trpící alergiemi.

Zpátky k přírodě

Pokud preferujete spánek na tvrdších plochách a zároveň vám přírodní materiály nejsou cizí, podívejte se na naši nabídku kokosových matrací. Na výběr máte od středně tuhých (univerzální tuhost), tvrdších (obsahují i tvrdší materiály), tuhých (obsahují vrstvy vyznačující se vysokou tvrdostí) až po extra tvrdé matrace (leží se přímo na tvrdých vrstvách). Kokosová vlákna zpevňují materiál matrace a tvoří tvrdší zóny z celkového počtu 5 anatomických zón. Tato vlákna ji navíc provzdušňují. Objednejte si u nás matraci, která vám padne jako ulitá. Vyrobíme ji za pouhých 5–10 dní a jsme schopni vyhovět i atypickému požadavku na zhotovení.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 7-10 dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Získejte matraci Regina se slevou 40 %

9. únor 2017
Využijte naší skvělé nabídky na matrace Regina. Tuto novinku vám nabízíme se 40% slevou. A navíc vám ji dopravíme  až domů zcela zdarma.

Vylepšili jsme přepravu. Matrace k vám posíláme v chytřejším balení

19. srpen 2016
Vylepšili jsme způsob přepravy, aby byl pro vás nákup matrací v našem eshopu ještě příjemnější.

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 722 664 199
info@moderni-matrace.cz