Úvod Matrace dle materiálů Matrace líná pěna Matrace líná pěna 200 x 180

Matrace líná pěna 200 x 180 cm

Nabízíme vám matrace z líné pěny 200 x 180 cm české výroby. Líná neboli paměťová pěna reaguje na tlak a teplotu lidského těla a vytvaruje se přesně podle jednotlivých partií. Díky tomu matrace z líné pěny podpoří dostatečně vaše svalstvo, které se může lépe regenerovat. A co to pro vás znamená? Kvalitnější odpočinek a žádná bolavá záda. A díky kvalitním pěnám, které při jejich výrobě používáme, vám naše matrace budou sloužit dlouhou dobu.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Matrace paměťová pěna DUO VISCO (AKCE -40%) 200 x 180 cm

 • Od 7 780 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a expedice cca do 7-10 dní i

Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 180 cm (2ks)

 • Od 16 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a expedice cca do 7-10 dní i

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarma

Matrace paměťová pěna + kokos MARION 200 x 180 cm

 • Od 17 660 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a expedice cca do 7-10 dní i

Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní "paměťové" pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.

Doprava zdarma

Luxusní ''paměťová'' matrace TERI 200 x 180 cm

 • Od 13 820 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a expedice cca do 7-10 dní i

Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.

Doprava zdarmaNejen tuhost je při výběru matrace důležitá. Vaše lůžko by mělo být co nejpohodlnější a matrace by vám měla být pohodlná. Je ale důležité vybrat i správný rozměr. Matrace z líné pěny 200 x 180 cm jsou vhodné pro dvoulůžko. Obecně také platí, že matrace by měla být asi o 10 až 20 cm delší, než je vaše výška. Důležitá je i šířka, která by pro dospělého měla být minimálně 90 cm. Nenalezli jste u nás rozměr, který by vám vyhovoval? Rádi vám vyrobíme matraci na míru.

Spolehněte se na kvalitu

Při výběru matrace je nejdůležitější spolehnout se na kvalitu. Naše matrace vyrábíme sami, a to ručně, avšak s využitím nejmodernějších zařízení. Skvělé certifikované pěny kombinujeme pouze s vhodnými materiály, abychom vytvořili matrace vhodné pro širokou škálu uživatelů. Vyberete u nás pro každou věkovou kategorii, od matrací do dětských postýlek až po pohodlné matrace vhodné pro seniory. A pokud si nevíte rady s výběrem, jsme tu pro vás v naší poradně.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 7-10 dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Získejte matraci Regina se slevou 40 %

9. únor 2017
Využijte naší skvělé nabídky na matrace Regina. Tuto novinku vám nabízíme se 40% slevou. A navíc vám ji dopravíme  až domů zcela zdarma.

Vylepšili jsme přepravu. Matrace k vám posíláme v chytřejším balení

19. srpen 2016
Vylepšili jsme způsob přepravy, aby byl pro vás nákup matrací v našem eshopu ještě příjemnější.

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 722 664 199
info@moderni-matrace.cz