Úvod Poradna Jakou matraci vybrat? Tužší matrace na pevnou desku

Tužší matrace na pevnou desku

09.12.2014

Prosím o nabídku spíše tužších matrací na pevnou desku o rozměru atypickém 90x220, tloušťce cca 18-20 cm. Vážím 118 kg a měřím 195 cm. Na matraci prosím kalkulovat pratelný potah.

09.12.2014:

Dobrý den,


samozřejmě je možné vyrobit i rozměr 220 x 90 cm. Cena se zde určuje na základě základního rozměru 200 x 90 cm. V případě, že je atyp větší než základní rozměr, účtuje se příplatek +10% za každých započatých 10 cm navíc. Ve Vašem případe je to +20%.S ohledem na požadovanou tuhost, nosnost a podklad Vám můžeme nabídnout 2 velmi vhodné matrace.Taštičková matrace ERGONOMY PLUS 220 x 90 cm: 6 204 Kč/ks

Detailní popis matrace:

http://www.moderni-matrace.cz/ortopedicka-tastickova-matrace-ergonomy-plus-200-x-90-cmSendvičová matrace ANETA 220 x 90 cm: 6 408 Kč/ks

Detailní popis matrace:

http://www.moderni-matrace.cz/vysoka-matrace-z-hr-peny-aneta-200-x-90-cmMatrace ANETA je pěnová, avšak použitá studená pěna je tvrdší. Takže matrace bude dostatečně pevná, ale zároveň umožní vnoření těla do matrace, nejvyšší vrstva matrace se Vám poddá. Proto matrace působí spíš jako tvrdší, ale nemáte pocit, že by jste ležel přímo na tvrdém.V případě taštičkové matrace ERGONOMY PLUS jsou použité i tvrdší materiály. U této matrace budete mít pocit pevného lůžka. Váha se díky kokosu a tvrdší RE pěně rozloží na širší plochu a to neumožní výraznější vnoření těla do matrace. Vhodná volba, pokud ležíte rád na pevném lůžku.Akce: doprava je zdarma + k matraci vám pribalíme pěnový anatomický polštář zdarma jako dárek za Vaši objednávku.Výroba a dodání trvá cca 10 dní. V případě objednávky do 11. 12. 2014 můžeme garantovat dodání do Vánoc.Atyp můžete objednat jednoduše e-mailem uvedením dodací adresy a kontatního telefonu.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz