Úvod Matrace dle materiálů Matrace líná pěna

Matrace z líné pěny

Matrace z líné pěny se skvěle dokáže přizpůsobit jednotlivým partiím těla. V této kategorii naleznete nejen měkčí, ale také tužší matrace mnoha velikostí. Líná pěna je materiál, který reaguje nejen na tlak, ale také na teplotu lidského těla. Díky tomu je zajištěna ideální bodová elasticita. Kvalitní matrace s línou pěnou nevytváří protitlak a tělu se zcela přizpůsobí. Masážní profilovaný povrch matrací zajišťuje optimální odvětrávání vlhkosti.

Rozměry
                             
Tuhost matrace i
     
Parametry

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 190 x 80 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 190 x 80 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 190 x 85 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 190 x 85 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 190 x 90 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 190 x 90 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 195 x 80 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 195 x 80 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 195 x 85 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 195 x 85 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 195 x 90 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 195 x 90 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 100 cm

 • Od 7 531 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 100 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 120 cm

 • Od 9 414 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 120 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 140 cm

 • Od 11 297 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 140 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 80 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 80 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 85 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 85 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 90 cm

 • Od 6 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 90 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma


  | 1 | 2 | 3 | 8 |


Líná pěna se dokonale přizpůsobí hmotnosti i délce těla. Tlak a tělesná teplota způsobí změknutí pěny. Materiál se tak sám tvaruje a modeluje. Po uvolnění se matrace navrátí zpět do původního tvaru. Kvalitní matrace z líné pěny způsobí rovnoměrné rozložení váhy a tím poskytne páteři a kosternímu svalstvu optimální podporu. V naší nabídce naleznete matrace s odlišnou tuhostí na obou stranách, kterou můžete volit podle vašich potřeb.

Zajistěte nejlepší spánek vám i vašim blízkým

Každé tělo potřebuje jinou elasticitu a tuhost matrace. Kombinace kvalitních materiálů, použitých při výrobě našich matrací, každému produktu předá své nejlepší vlastnosti. Matraci, jak někdo také lidově říká madraci, vždy vybírejte s ohledem na preference, věk a požadavky jejího uživatele. Pokud vybíráte matraci pro seniory, měla by být vyšší a měkčí, aby netlačila na velké klouby. Ani výběr dětské matrace by neměl být podceňován, protože páteř dětí prochází vývojem a nevhodný spánek by mohl mít za následek špatný růst kostry a následné problémy se zády.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz