Úvod Matrace dle vlastností Matrace do dětských postýlek

Matrace do dětských postýlek

Vývoj dětské páteře je velice důležitý a měl by být sledován již od narození. Matrace do dětských postýlek musí dostatečně podporovat záda a zároveň musí být pohodlná. Nabízíme proto matrace pro nejmenší s optimální tuhostí a perfektní ventilací jádra. Na vaše přání jsme schopni vyrobit také atypickou matraci požadovaných rozměrů.


Kokosová matrace do dětské postýlky MARCELKA NATUR 120 x 60 cm

 • 1 490 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kokosová dětská sendvičová matrace s optimální tuhostí. Díky kokosovému vláknu je vždy perfektně odvětraná. Potah je dodáván s atraktivními dětskými motivy.

Doprava zdarma

Kokosová matrace do dětské postýlky MARCELKA NATUR 140 x 70 cm

 • 2 012 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kokosová dětská sendvičová matrace s optimální tuhostí. Díky kokosovému vláknu je vždy perfektně odvětraná. Potah je dodáván s atraktivními dětskými motivy.

Doprava zdarmaVýběr postýlky a matrace pro vaše miminko v žádném případě nepodceňujte. Lůžko může mít vliv na zdravý vývoj zad i na pohodlí. Měkké matrace jsou do dětských postýlek nevhodné, protože jejich příliš měkký povrch nepodpoří páteř při spánku. Přednost dejte raději matraci tvrdší, která bude dětské tělo držet ve správné poloze během spánku. Pokud si stále nejste jisti, jakou matraci pro vaše nejmenší pořídit, rádi vám poradíme, jak vybrat matraci pro miminko. Nenechte se nalákat na podezřele nízké ceny a pořiďte vašemu miminku to nejlepší pro jeho záda i pohodlí.

Zajistěte vašemu miminku zdravý spánek

Vždy si o matraci, kterou pořizujete, zjistěte co nejvíce informací. Použité materiály mají vliv na výsledný charakter matrace i na její celkovou kvalitu. V naší nabídce matrací do postýlky naleznete sendvičovou matraci s kokosovou deskou, která zajišťuje optimální tuhost i odvětrávání. Naprostou samozřejmostí u dětské matrace, někdy také lidově nazývané madrace, je pratelný potah, který zajistí snadnou hygienickou údržbu.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz