Úvod Matrace dle vlastností Antidekubitní matrace Antidekubitní matrace 195 x 85

Antidekubitní matrace 195 x 85 cm

Antidekubitní matrace 195 x 85 cm jsou vhodné pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko i pro seniory, které trápí otlaky na velkých kloubech. Antidekubitní matrace se někdy označují také jako matrace proti proleženinám. Mají totiž svůj povrch profilován do tvaru měkkých kostek a rozkládají váhu těla po celé ploše matrace, a proto zabraňují špatnému prokrvení a působení tlaku kostí na tělo. 

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

Antidekubitní matrace ANTIDEKUBT HR 195 x 85 cm

 • Od 3 740 Kč Cena s DPH

Dostupnost Cca 14-20 prac. dní

Antidekubitní matrace se vyznačuje výbornými ortopedickými i anatomickými vlastnostmi. Speciální tvar kostek umožňuje dokonalé kopírování těla, oporu svalům a páteře a omezuje vznik proleženin.

Doprava zdarma

Zdravotní matrace ze studené pěny OPTIMA 195 x 85 cm

 • Od 4 630 Kč Cena s DPH

Dostupnost Cca 14-20 prac. dní

Matrace vyrobená z kvalitní studené pěny, která určuje výborné ortopedické vlastnosti této matrace. Strukturu povrchu tvoří nepravidelné dvanáctistěny, které fungují jako mikropružinky

Doprava zdarmaNaše antidekubitní matrace patří mezi nejkvalitnější produkty na trhu a mají atest jako zdravotnická pomůcka. Proto si můžete být jisti jejich kvalitou a pozitivním vlivem na zdravý a komfortnější spánek. Matrace proti proleženinám zamezují tvorbě dekubitů. Ty vznikají při nadměrném působení tlaku na tkáně lidského těla a mohou se stát opravdu nepříjemnou a bolestivou záležitostí u seniorů a dlouhodobě nemocných osob. Antidekubitní matrace 195 x 85 cm společně s vhodnou prevencí jsou tak vhodným řešením tohoto problému.

Jaká by měla být matrace pro starší osoby?

Při výběru matrace bychom se měli zaměřovat na individuální požadavky, tělesnou konstrukci i věk jejího uživatele. Zejména u seniorů vybírejte tak, aby spánek byl co nejkomfortnější a nejpohodlnější. Matrace pro seniory by měla být vyšší, aby se starším lidem lépe vstávalo, což se týká i postele. Ta by zase neměla mít ostré rohy, o které by se mohl někdo zranit. Tato matrace, nebo jak někdo lidově říká madrace, by také měla být měkčí, aby netlačila na velké klouby a páteřní svaly.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 10 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2019
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Získejte matraci Regina se slevou 40 %

9. únor 2017
Využijte naší skvělé nabídky na matrace Regina. Tuto novinku vám nabízíme se 40% slevou. A navíc vám ji dopravíme  až domů zcela zdarma.

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 722 664 199
info@moderni-matrace.cz