Úvod Matrace dle materiálů Matrace 1+1 Matrace 1+1 200 x 180

Matrace 1+1 200 x 180 cm

Využijte skvělé akce 1+1 a pořiďte si 2 matrace za cenu jedné. Nabízíme několik typů pěnových i přírodních materiálů v rozměrech 200x180 cm. Jedinečným produktem je kokosová matrace, která obsahuje silnou vrstvu kokosového vlákna a dělá matraci vzdušnouzároveň tuhou. Tato nabídka je výhodná zejména pro páry, které zařizují ložnici. Za skvělou cenu pořídí matraci, na které se pohodlně vyspí oba dva. 

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Kokosové matrace 1+1 (200x180) HORTENZIE (2ks)

 • Od 16 780 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace v AKCI 1+1 = 2 matrace se slevou 45%. Kokosové matrace HORTENZIE obsahují dvě 2 cm silné vrstvy přírodního kokosového vlákna, díky kterým je matrace velmi vzdušná a zároveň výrazně tuhá. Kokos v této matraci podstatně zvyšuje tuhost matrace.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 180 cm (2ks)

 • Od 23 780 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarma

AKCE 1+1: Komfortní matrace XENIE 200 x 180 cm

 • Od 11 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Partnerská sendvičová matrace vyrobená z kvalitních PUR pěn s dlouhou životností. Matrace se sendvičovou konstrukcí obsahuje více vrstev s odlišnou tuhostí. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort.

Doprava zdarmaDvě matrace za jednu cenu jsou skvělou příležitostí, jak si zajistit zdravý spánek za skvělou cenu. Abyste si opravdu odpočinuli, nemusíte mít pocit, že usínáte na obláčku, ale stačí kvalitní materiál, na kterém spíte. A to naše matrace nabízejí. Kromě kokosového vlákna se vám mohou zalíbit také partnerské matrace vyrobené z PUR pěn, které nabízejí více vrstev tuhostí, nebo ze 3 typů moderních pěn, díky kterým je každá strana matrace odlišně tuhá. Dopřejte svému zdraví kvalitní spánek a zapomeňte přitom na průvan v peněženkách.

Matrace pro vaše ratolesti

Akce 1+1 je přímo stvořená pro vybavení domácnosti za skvělou cenu. My myslíme nejen na rodiče, ale i jejich dětičky. Nabízíme matrace do dětských postýlek za skvělou cenu vyrobené z kokosového vlákna, díky kterému je vždy perfektně vyvětráte. Pokud už vaši potomci již vyrostli z dupaček, nezoufejte. Roztomilé miminkovské úsměvy už jsou sice pryč, ale na našem eshopu zakoupíte i dětské matrace v mnoha velikostech. Stačí si jen vybrat, která bude nejlépe vašemu drobečku vyhovovat.
 

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz