Úvod Matrace dle vlastností Matrace do dětských postýlek Matrace do dětských postýlek 120 x 60

Matrace do detských postýlek 120 x 60 cm

Vývoj zad vašeho novorozeného miminka i kojence podpoříte výběrem správné matrace. Pro naše nejmenší jsme připravili matrace s optimální tuhostí a výborným odvodem vlhkosti z jádra. Matrace do dětských postýlek 120 x 60 cm dostatečně podporují záda miminka a zároveň jsou pro spánek pohodlné. Pokud vám nevyhovuje tento rozměr, rádi pro vás vyrobíme atypickou matraci podle vašeho přání.


1 položka

Kokosová matrace do dětské postýlky MARCELKA NATUR 120 x 60 cm

  • 1 490 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kokosová dětská sendvičová matrace s optimální tuhostí. Díky kokosovému vláknu je vždy perfektně odvětraná. Potah je dodáván s atraktivními dětskými motivy.

Doprava zdarmaMiminko si zaslouží to nejlepší. Proto mu pořiďte opravdu kvalitní vybavení pro spánek. Matrace totiž může mít vliv na zdravý vývoj zad i na pohodlí. Do dětské postýlky jsou nevhodné měkké matrace, protože by se mohly miminku propadat kyčle a jeho páteř by byla nedostatečně podpořená. Naproti tomu tvrdší matrace páteři poskytne podporu, protože se záda nemusejí příliš namáhat. Dětské matrace do dětských postýlek 120 x 60 cm z naší nabídky jsou díky svým vlastnostem pro miminka ideální.

Dopřejte dětem zdravý spánek

Dětskou matraci vybírejte tak, aby dětem poskytovala zdravý a zároveň pohodlný spánek. Vhodné jsou tvrdší matrace, protože dětská páteř prochází důležitým vývojem a měkká matrace by záda příliš namáhala. Nevhodná tuhost matrace by mohla mít za následek nezdravý vývoj a problémy i v pozdějším věku. Matraci, nebo jak někdo říká lidově madraci, byste měli vždy vybírat s ohledem na potřeby, věk i zdravotní stav jejího uživatele.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz