Úvod Matrace dle materiálů Matrace líná pěna Matrace líná pěna 200 x 200

Matrace líná pěna 200 x 200 cm

Pořiďte si pro svůj spánek to nejlepší. Královsky velké matrace z líné pěny 200 x 200 cm pro vás vyrobíme nejen v měkčím, ale také v středně tuhém a tvrdém provedení. Vybrat si tak můžete takovou tuhost, která vám 100% vyhovuje. Najdete u nás i partnerskou matraci, která má různou tuhost na obou svých stranách.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Matrace paměťová pěna DUO VISCO (AKCE -40%) 200 x 200 cm

 • Od 11 406 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 200 cm (2ks)

 • Od 27 178 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarma

Matrace paměťová pěna + kokos MARION 200 x 200 cm

 • Od 22 378 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní "paměťové" pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.

Doprava zdarma

Luxusní ''paměťová'' matrace TERI 200 x 200 cm

 • Od 17 348 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.

Doprava zdarmaMatrace z líné pěny 200 x 200 cm jsou skvělým řešením pro manželská dvojlůžka. Jsou přizpůsobivé, pohodlné a navíc mají díky našim technologiím anatomicky tvarovaný povrch. Všechny tyto vlastnosti matrací z líné pěny pro vás znamenají kvalitnější spánek, méně převalování a lepší regeneraci svalstva. Líná pěna reaguje na tělesné teplo, a tak se vytvaruje podle jednotlivých partií těla.

Vyberte si správnou tuhost matrace

Matraci vybírejte vždy tak, aby její vlastnosti odpovídaly vašim požadavkům. Například, pokud máte problémy se zády, je třeba vybrat ortopedickou nebo zdravotní matraci, která bude anatomicky tvarovaná. V našem internetovém obchodě nabízíme matrace nejrůznějších tuhostí, od měkkých, které jsou vhodnější pro seniory, až po tvrdé ortopedické matrace, vhodné při potížích se zády. Vždy ale platí, že vám musí být co nejpohodlněji.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz