Úvod Matrace dle vlastností Matrace pro XXL Matrace pro XXL 200 x 80

Matrace pro XXL 200 x 80 cm

Bojíte se respektovat vlastní tělo a váháte s pořízením XXL matrace? Zapomeňte na obavy a udělejte výrazný krok pro zkvalitnění spánku. Nejmodernější pěny jsou dostatečně pevné a XXL matracím dodají nejen potřebné vlastnosti pro větší nosnost, ale také správnou tuhost, která je prevencí proti bolesti zad. Navíc nepodléhají deformaci proležením. Vyfiltrujte si vhodný typ podle tuhosti a neváhejte s výběrem.  

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Vysoká matrace z HR pěny ANETA 200 x 80 cm

 • Od 5 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Jádro této vysoce luxusní vysoké matrace se skládá z profilovaných ploten studené HR pěny a regulačních vložek o různých tuhostech, které podporují dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteře.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 200 x 80 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarma

Sendvičová matrace s kokosem SENZA BIO 200 x 80 cm

 • Od 4 090 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace, ve které se snoubí tvrdší materiály uprostřed matrace s komfortními masážními vrstvami na obou ložných plochách. Tato matrace s kokosem představuje vrchol naší akční nabídky.

Doprava zdarma

Extra tvrdá matrace XXL 200 x 80 cm

 • Od 5 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Extra tvrdá matrace XXL je určena pro všechny, kteří potřebují matraci s velmi vysokou nosností, tuhostí a životností. Na každé straně matrace tvoří zvýšenou tuhost jiné materiály - možnost volby.

Doprava zdarmaXXL matrace, jak název napoví, jsou určeny osobám, které mají větší požadavky na nosnost. Na našem eshopu je najdete v několika rozměrech a typových provedeních. Většina z nich má masážní povrch, na kterém se spí lépe jak na obláčku. Kromě toho plně respektují anatomii těla a vydrží vám dlouhé roky, protože nepodléhají deformacím. Pokud máte pocit, že by vám taková matrace vyhovovala více než ta, co máte doma ještě z mládí, zahoďte stud za hlavu, a mrkněte na naši nabídku.

2 matrace a jedna cena?

Ano, je to tak. Máme pro vás nabídku 1+1, která se jen tak nevidí. Za jednu cenu máte nyní šanci pořídit dvě na vlas stejné matrace. Tuto nabídku ocení zejména rodiče dětí, které musí mít vše identické, nebo partneři, kteří zařizují či obměňují domácnost. Ušetříte výdaje za dvě matrace a získáte kvalitní plochu na spaní. Podívejte se na rozměry, které vám vyhovují a vrhněte se do výběru. Nabídka je opravdu široká.
 

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz