Úvod Matrace dle vlastností Matrace pro XXL Matrace pro XXL 200 x 90

Matrace pro XXL 200 x 90 cm

Máte doma postel s klasickým rozměrem 200x90 cm, ale potřebuje netypické vlastnosti matrace? Žádný problém, od toho tu přeci jsme. Na naše eshopu nabízíme xxl matrace vyrobené pro uživatele s nároky na větší nosnost. Při výrobě jsme použili odolnější materiály, a tak se nemusíte bát hupsnout do peřiny nebo se převalovat v posteli. Pusťte se tedy do výběru, v kterém vás už nemusí nic omezovat.
 

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Vysoká matrace z HR pěny ANETA 200 x 90 cm

 • Od 5 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Jádro této vysoce luxusní vysoké matrace se skládá z profilovaných ploten studené HR pěny a regulačních vložek o různých tuhostech, které podporují dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteře.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 200 x 90 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarma

Sendvičová matrace s kokosem SENZA BIO 200 x 90 cm

 • Od 4 090 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace, ve které se snoubí tvrdší materiály uprostřed matrace s komfortními masážními vrstvami na obou ložných plochách. Tato matrace s kokosem představuje vrchol naší akční nabídky.

Doprava zdarma

Extra tvrdá matrace XXL 200 x 90 cm

 • Od 5 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Extra tvrdá matrace XXL je určena pro všechny, kteří potřebují matraci s velmi vysokou nosností, tuhostí a životností. Na každé straně matrace tvoří zvýšenou tuhost jiné materiály - možnost volby.

Doprava zdarmaTo, že potřebujete xxl matraci, neznamená, že se musíte omezovat v nárocích na spací plochu. Právě naopak. Naše matrace kromě vyšší nosnosti nabízejí také možnost výběru masážních povrchů a materiálů, které se přizpůsobí anatomii těla. Nemusíte se bát ani rychlého proležení. Použili jsme dostatečně pevné materiály, jakou jsou nejmodernější pěny na trhu. Tak už víte, který kousek si pořídíte domů?

Latex? Skvělá volba!

Přemýšlíte, jakou matraci pořídit svému odrůstajícímu dítěti? Latexem nemůžete nic zkazit. Je to skvělá volba pro všechny věkové kategorii. Díky svému materiálu a anatomickým zónám jsou jedničkou na trhu. Nabízejí dostatečnou oporu při spánku a tuhost pro bolavá záda. Latexovým matracím plusové body přidává i výhodná cena, která potěší zejména vaši peněženku.
 

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz