Úvod Matrace dle materiálů Taštičkové matrace Taštičkové matrace 195 x 90

Taštičkové matrace 195 x 90 cm

Základem taštičkových matrací jsou kvalitní PUR pěny v kombinaci s jednotlivými pružinami zašitými v látkovém obalu. To nám umožňuje rozložit matraci i její povrch do zón a rozmístit pružinky různého průměru do ideální části. Zajistíme tím skvělou reakci na tělesnou hmotnost a rovnoměrné rozložení váhy po ploše matrace. Vaše záda si tak skvěle odpočinou a svaly nebudou bolet. Taštičkové matrace 195 x 90 cm jsou prodyšné, a proto se v nich nedrží bakterie, roztoči ani vlhkost.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Komfortní taštičková matrace ANDREA 195 x 90 cm

 • Od 4 690 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace tvořená jádrem z moderních taštičkových pružin, ktoré je kombinováno s kvalitní PUR pěnou dodávající matraci vysoký komfort. Pružinky jsou umístněny jednotlivě v textilních taštičkách - tímto se docílí individuální reakce pružin na nerovnosti těla a optimální rozložení hmotnosti lidského těla.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 195 x 90 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarmaTaštičková matrace 195 x 90 cm je díky své vyšší tuhosti vhodná spíše pro mladší uživatele. Využijete ji skvěle například ve studentském nebo dětském pokoji. Pokud hledáte matraci, nebo jak někdo mylně říká madraci, vhodnější pro starší osoby, doporučujeme vybírat měkčí povrch, který nebude tlačit na velké klouby. Zároveň by matrace pro seniory měla být vyšší, aby se starším lidem lépe vstávalo.

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme!

Chcete svojí rodině pořídit novou matraci, ale ztrácíte se v nepřeberné nabídce různých prodejců? Někdy není snadné se v moderních postupech výroby a vlastnostech materiálů vyznat, proto vám rádi poradíme, jak vybrat matraci, která bude vyhovovat všem vašim požadavkům, jako jsou tělesné dispozice, věk i váhové nároky.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz