Úvod Matrace dle vlastností Antidekubitní matrace Antidekubitní matrace 200 x 90

Antidekubitní matrace 200 x 90 cm

Antidekubitní matrace zamezují vzniku proleženin a jsou vhodné zejména pro seniory a pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Dobré ortopedické a anatomické vlastnosti zajišťují lepší komfort. Antidekubitní matrace 200 x 90 cm z naší nabídky jsou certifikované jako zdravotní pomůcka. Zkombinovat je můžete se zdravotnickým nepromokavým potahem, který zabraňuje vniknutí tekutin do pěny matrace, ale zároveň propustí vodní páry a nezpůsobí tak zapaření. 

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

Antidekubitní matrace ANTIDEKUBT HR PLUS 200 x 90 cm

 • Od 4 390 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Antidekubitní matrace se vyznačuje výbornými ortopedickými i anatomickými vlastnostmi. Speciální tvar kostek umožňuje dokonalé kopírování těla, oporu svalům a páteře a omezuje vznik proleženin.

Doprava zdarma

Zdravotní matrace ze studené pěny OPTIMA 200 x 90 cm

 • Od 5 130 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace vyrobená z kvalitní studené pěny, která určuje výborné ortopedické vlastnosti této matrace. Strukturu povrchu tvoří nepravidelné dvanáctistěny, které fungují jako mikropružinky

Doprava zdarmaNámi vyrobené antidekubitní matrace 200 x 90 cm patří mezi nejkvalitnější výrobky na trhu. Díky jejich certifikaci a označení Český výrobek si můžete být jisti jejich optimální funkčností, kterou jsme zajistili využitím nejvhodnějších materiálů. Povrch těchto matrací je profilován do tvaru kostek, což umožňuje dokonalé kopírování těla oproti svalům. Antidekubitní matrace, nebo jak by někdo řekl madrace, slouží proti proleženinám pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko.

Ošemetný výběr matrace pro seniory a nemocné

Zejména pro starší a nemocné osoby je výběr matrace nesnadný. Taková lůžka musejí splňovat hned několik kritérií. Nesmějí tlačit na velké klouby a způsobovat proleženiny. Zároveň by měly být vyšší, což platí i pro matrace pro seniory. Ty by měly být spíš měkčí, aby se starším lidem spalo pohodlně.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz