Úvod Matrace dle materiálů Matrace - paměťová pěna Matrace - paměťová pěna 200 x 160

Matrace z paměťové pěny 200 x 160 cm

Kvalitní paměťovou pěnu využíváme při výrobě našich produktů nejen pro měkké, ale také pro středně tuhé a tvrdší matrace. Zvolit tak můžete podle povrchu lůžka, který vám vyhovuje. Matrace z paměťové pěny
200 x 160 cm reagují nejen na tlak, ale rovněž na teplotu partií lidského těla, díky čemuž je zajištěna ideální bodová elasticita a přizpůsobení. Rozměr matrace z paměťové pěny 200 x 160 cm je vhodný například do dětských a studentských pokojů a poskytne při spánku požadovaný komfort a prostor.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Matrace paměťová pěna DUO VISCO (AKCE -40%) 200 x 160 cm

 • Od 9 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Doprava zdarma

Luxusní ''paměťová'' matrace TERI 200 x 160 cm

 • Od 15 180 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.

Doprava zdarma

Matrace paměťová pěna + kokos MARION 200 x 160 cm

 • Od 19 580 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní "paměťové" pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 160 cm (2ks)

 • Od 23 780 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarmaPaměťová pěna si získala oblibu u mnoha našich zákazníků. Lůžko s matrací z líné pěny 200 x 160 cm vám poskytne při spánku dostatečný prostor. Tento materiál se snadno dokáže přizpůsobit zádům a zároveň jim poskytuje vhodnou oporu, která je důležitá pro celkovou regeneraci svalstva a nervů. Matrace, nebo jak někdo mylně píše madrace, vybavujeme jen tou nejlepší kombinací materiálů. 

Výběr matrace uzpůsobte jejímu uživateli

Je důležité vybírat matraci vždy s ohledem na váhu i věk uživatele. Například osoby s nároky na vyšší hmotnost by si měly pořídit takovou matraci, u které se s takovými nároky počítá již při výrobě. Také je důležité výběr vhodné matrace uzpůsobit věkové skupině jejího uživatele. V naší nabídce naleznete například matrace pro seniory, které jsou měkčí a vyšší. Netlačí proto na velké klouby, což by mohlo ovlivňovat krevní tlak a díky vyššímu rozměru se starším lidem lépe vstává.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz