Úvod Matrace dle vlastností Dětské matrace Dětské matrace 190 x 85

Dětské matrace 190 x 85 cm

Páteř dětí prochází důležitým vývojem a nevhodně zvolená matrace by mohla napáchat škody. Připravili jsme pro vás dětské matrace 190 x 85 cm, které poskytnou dětem kvalitní a zdravý spánek. Jedná se zejména o matrace s tužším povrchem, protože ty skvěle podpoří dětská záda při spánku. Děti totiž potřebují hlavně tvarově stálou a stabilní matraci z dobrých materiálů, aby fáze stabilizace dětského pohybového aparátu proběhla tak, jak má.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Matrace ATLANTA 190 x 85 cm

 • Od 4 290 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Matrace ATLANTA díky své kompaktní konstrukci a složení uspokojí i velmi náročné zákazníky. Kvalitní HR pěna je velmi pružná, s dlouhou životností a výborně odvětrává vodní páry.

Doprava zdarma

AKCE 1+1: Matrace líná (paměťová) pěna FANTASY 190 x 85 cm

 • Od 7 790 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Matrace nabízí možnost volby tvrdosti - každá strana matrace FANTASY má mírně odlišnou tuhost. Můžete si tak vybrat, která Vám více vyhovuje. Matrace s rozdílnou tuhostí na každé straně se označují také jako partnerské matrace.

Doprava zdarma

Antibakteriální matrace 190 x 85 cm HOSTELA

 • Od 4 190 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Antibakteriální matrace - ložní vrstvy z antibakteriální HR pěny poskytnou výborný komfort i hygienu. Díky těmto vlastnostem se matrace doporučuje jako vhodná volba pro alergiky na roztoče - antibakteriální pěna roztoče likviduje.

Doprava zdarma

Tvrdší sendvičová matrace KLASIK 190 x 85 cm

 • Od 2 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Kvalitní, velmi oblíbená tvrdší matrace sendvičového typu. Horní desky tvarovaného polyuretanu zajišťují odvod a regulaci vodních par, tepla a zvyšují bodovou elasticitu.

Doprava zdarma

Kvalitní levná matrace OLIVIA 190 x 85 cm

 • Od 2 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Kvalitní materiály a nízká cena? Přesně to je kvalitní, ale levná matrace OLIVIA. Sendvičová matrace s mírně rozdílnou tuhostí na obou stranách přináší možnost volby. Vhodná také jako dětská matrace.

Doprava zdarma

Středně tuhá pružinová matrace PAOLA 190 x 85 cm

 • Od 3 190 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Středně tuhá pružinová matrace s kvalitním pružinovým systémem Bonell a komfortní PUR pěnou. Ztužená ochranná vrstva a síť proti protlačení pružin podstatně zvyšují životnost matrace.

Doprava zdarma

Sendvičová matrace s kokosem SENZA BIO 190 x 85 cm

 • Od 4 090 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Matrace, ve které se snoubí tvrdší materiály uprostřed matrace s komfortními masážními vrstvami na obou ložných plochách. Tato matrace s kokosem představuje vrchol naší akční nabídky.

Doprava zdarma

AKCE 1+1: Komfortní matrace XENIE 190 x 85 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Partnerská sendvičová matrace vyrobená z kvalitních PUR pěn s dlouhou životností. Matrace se sendvičovou konstrukcí obsahuje více vrstev s odlišnou tuhostí. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort.

Doprava zdarmaVýběr matrace pro větší děti není již tak omezený, jako výběr matrace do dětské postýlky pro malé miminko. V mnoha ohledech jsou parametry dokonce stejné jako u matrací pro dospělé. V první řadě zvažte výhody všech materiálů i potřeby vašeho potomka. Děti nepotřebují žádný luxus, ale stabilní povrch a vyšší stupeň hygieny. Matrace pro děti 190 x 85 cm z naší nabídky odpovídají potřebám dětského pohybového aparátu a dětem se na nich bude spát jako na obláčku.

Zdravý spánek už od miminka

Výběr matrace, nebo jak by někdo lidově napsal madrace, je třeba řešit již od narození vašeho miminka. O matraci, kterou pořizujete do dětské postýlky, si zjistěte co nejvíce informací. Dětská záda jsou totiž velice citlivá a správný výběr má vliv na jejich zdravý vývoj. Pokud si nejste jistí, rádi vám poradíme, jak vybrat matraci pro miminko, aby podporovala dětské tělo ve správné poloze během spánku.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz