Bio matrace 200 x 90 cm

Přírodní bio matrace 200 x 90 cm bude zajímat především ty, kteří od své nové matrace očekávají prvotřídní kvalitu a komfort. Velikost bio matrace 200 x 90 cm se skvěle hodí na jednolůžko standardních rozměrů, ale také jako partnerská matrace. Získáte tím dvě na sobě nezávislé zóny a oba partneři si tak mohou zvolit stupeň tvrdosti takový, jaký jim vyhovuje – k dispozici máte měkčí stranu z bio pěny a tvrdší stranu z kvalitní HR studené pěny.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

1 položka

Matrace z přírodní bio pěny KLEOPATRA 200 x 90 cm

  • Od 9 790 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace z moderních materiálů. Vrchní částí je příčně prořezaná, vysoce elastická bio pěna NATURALIS® s podílem přírodního oleje. Spodní část tvoří studená pěna s ramenním změkčením.

Doprava zdarmaMatrace jsou vyrobeny z vysoce elastické přírodní bio pěny NATURALIS®, jejíž složku tvoří podíl rostlinných olejů, namísto ropných derivátů. Jsou vhodné pro spaní na boku, mají změkčená místa pro ramena a kolena, klouby se tak lépe vnoří do materiálu a vás nikde nic netlačí. Pro účinné odvětrávání matrace je v jejím středu zabudovaná unikátní 3D tkanina. Díky tomu nedochází k usazování vlhkosti a sníží se riziko napadení matrace plísněmi, což uvítají hlavně lidé trpící alergiemi.

Zpátky k přírodě

Pokud preferujete spánek na tvrdších plochách a zároveň vám přírodní materiály nejsou cizí, podívejte se na naši nabídku kokosových matrací. Na výběr máte od středně tuhých (univerzální tuhost), tvrdších (obsahují i tvrdší materiály), tuhých (obsahují vrstvy vyznačující se vysokou tvrdostí) až po extra tvrdé matrace (leží se přímo na tvrdých vrstvách). Kokosová vlákna zpevňují materiál matrace a tvoří tvrdší zóny z celkového počtu 5 anatomických zón. Tato vlákna ji navíc provzdušňují. Objednejte si u nás matraci, která vám padne jako ulitá. Vyrobíme ji za pouhých 5–10 dní a jsme schopni vyhovět i atypickému požadavku na zhotovení.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz