Úvod Matrace dle vlastností Matrace pro XXL Matrace pro XXL 200 x 85

Matrace pro XXL 200 x 85 cm

XXL matrace s rozměrem 200x85 cm jsou vyrobeny z těch nejmodernějších pěn, které jsou k dostání na trhu. Díky nim jsou dostatečně pevné, odolné většímu zatížení a vydrží mnoho let bez deformace nebo proležení. Za hlavu tedy můžete hodit veškeré obavy a pusťte se do výběru vhodného masážního povrchu, díky kterému se spánku nebudete moci nabažit.  

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Vysoká matrace z HR pěny ANETA 200 x 85 cm

 • Od 5 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Jádro této vysoce luxusní vysoké matrace se skládá z profilovaných ploten studené HR pěny a regulačních vložek o různých tuhostech, které podporují dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteře.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 200 x 85 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarma

Sendvičová matrace s kokosem SENZA BIO 200 x 85 cm

 • Od 4 090 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace, ve které se snoubí tvrdší materiály uprostřed matrace s komfortními masážními vrstvami na obou ložných plochách. Tato matrace s kokosem představuje vrchol naší akční nabídky.

Doprava zdarma

Extra tvrdá matrace XXL 200 x 85 cm

 • Od 5 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Extra tvrdá matrace XXL je určena pro všechny, kteří potřebují matraci s velmi vysokou nosností, tuhostí a životností. Na každé straně matrace tvoří zvýšenou tuhost jiné materiály - možnost volby.

Doprava zdarmaMatrace xxl jsou vyráběny z pevných moderních pěn tak, aby unesly větší zatížení a vydržely dlouhé roky bez deformačních změn. Pokud jste tedy váhali s investicí do kvalitního spánku kvůli zvýšeným požadavkům na nosnost, nemusíte se bát a pusťte se do výběru. Ortopedická taštičková matrace s letní a zimní stranou už po vás pomrkává. A ostatní rozhodně nezůstávají pozadu!

Buďte neustále v obraze!

Jste jedni z těch, kteří se rádi nechávají inspirovat, sledují aktuální trendy a novinky na trhu? Uděláme vám radost. Naše Novinky jsou nadupané k prasknutí! Tvrdé, antibakteriální, vysoké a další matrace čekají na vaši prohlídku i zakoupení. U každé naší matrace najdete stručný i detailní popis, ve kterém zjistíte všechny informace ohledně materiálu, tuhosti a dalších požadavcích, které potřebujete při nákupu vědět. 

 

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz