Úvod Jak vybrat matraci?

Jak vybrat matraci?

Zákazníkům se vždy snažíme poradit podle jakých parametrů by měli správně vybrat svoji novou matraci. Odpovědi na otázky a spoustu dalších užitečných informací u nás naleznete v odborných článcích. Stačí si rozkliknout téma, které vás zajímá. Nenašli jste, co jste hledali? Můžete se zeptat v naší Poradně.

Matrace vhodná pro spánek na boku? Poradíme vám!

Rádi spíte na boku, ale máte problémy se zády a s matrací? Rádi vám poradíme, jaká matrace je vhodná pro spánek na boku tak, aby byl váš spánek zdravý a pohodlný.

Jak vybrat matraci pro malé dítě

Výběr matrace může ovlivnit naše zdraví. Zejména to platí u dětských matrací, protože záda procházejí nejdůležitějším vývojem. Jak vybrat dětskou matraci do velké postele vám poradíme v tomto článku.

Test matrací – vyberte kvalitu

Vybírejte podle testu matrací. Nabízíme vám matrace české výroby, u nichž ručíme za maximální spolehlivost, kvalitu a dlouhou životnost. Jsou vyrobeny z moderní certifikované pěny a dáme vám na ně 2letou záruku.

Víte, jakou matraci vybrat pro muže a ženu? Poradíme vám!

Každý má jiné nároky na spánek. Proto matraci vždy vybírejte podle potřeb jejího uživatele. Zohledněte přitom jeho věk, zdravotní stav či individuální potřeby. Málokdo si však uvědomuje, že nejen tyto parametry jsou důležité. Vybírat byste také měli podle toho, zda matraci bude využívat žena, nebo muž.

Jak vybrat matraci pro dospělé

Výběr matrace pro dospělé je velmi důležitá a často také složitá úloha. Musíte při něm zohlednit svůj zdravotní stav i životní styl. Cíl je ale vždy stejný. Spát na takové matraci, ze které vás nebudou bolet záda ani krční páteř. Ranní vstávání tak bude mnohem snazší!

Proč nekupovat válendu, ale kvalitní postel a matraci

Chcete vědět, proč nekupovat válendu? V našem stručném srovnání vám prozradíme, jaké má klasická postel a hlavně matrace výhody, a v čem válendu předčí.

Nafukovací matrace ano nebo ne? Zjistěte, co je pro vaše hosty nejlepší

Dříve, než zainvestujete do nafukovací matrace pro hosty, přečtěte si raději náš článek a zjistěte všechny její nevýhody. Možná budete nemile překvapeni jaké nepohodlí chcete svým hostům dopřát.

Nechte si poradit, jak vybírat matraci pro seniory

Matrace pro seniory by měla splňovat určité základní parametry. Zjistěte, jaké to jsou a dopřejte sobě, svým rodičům nebo prarodičům jen to nejlepší.

Vybíráme matrace pro alergiky a astmatiky

Víte, z jakých materiálů by měla být matrace pro alergiky a astmatiky? Jaký zvolit potah, a jak bezpečně zajistit celkovou hygienu lůžka? Zjistěte to všechno z našeho článku a pořiďte novou, kvalitní matraci pro zdraví celé rodiny.

Co je to vlastně zdravotní matrace a na co si dát při jejím nákupu pozor

Zdravotní není každá matrace, kterou prodejci jako zdravotní označí. Zjistěte si proto, jaké parametry musí zdravotní matrace splňovat a jaké certifikáty musí mít.

Matrace z přírodních pěn

Při výběru matrace vás bude nejspíš zajímat, z čeho je vlastně vyrobena. Jistě se také setkáte s přírodními matracemi, které naleznete i v naší nabídce. Z čeho se ale vlastně získávají suroviny a jaký je rozdíl mezi synteticky vyrobenou a přírodní matrací?

Jak vybrat matraci pro miminko

Nevíte si rady s výběrem matrace do postýlky pro vaše miminko? Moc dobře víme, že najít tu správnou není jen tak. Proto jsme pro vás připravili několik rad a tipů, které by vám při výběru měly pomoci. Přejeme hezké čtení!

Antidekubitní matrace pomůže proti proleženinám

Poradíme vám, jak vybrat matraci proti proleženinám. Vsaďte na kvalitní české antidekubitní matrace s výběrem z několika druhů speciálních potahů.

Vyberte si svůj ideální rozměr matrace. Poradíme vám

Dokážete si vybrat ideální matraci podle rozměrů? Protože nejen materiál hraje důležitou roli. I kdybyste si koupili sebedražší matraci, ale se špatnými rozměry, nikdy se dobře nevyspíte.

Nechte si vyrobit kvalitní matraci na míru. U nás to jde

Výroba kvalitních matrací na míru je jednou z největších předností našeho eshopu. Víme, že zdravý spánek je to nejdůležitější, a tak se vám ho snažím zprostředkovat právě skrze kvalitní matrace na míru.

Jak se zbavit bolesti zad? Začněte výběrem správné matrace

Trápí vás bolesti zad? Pravděpodobně je viníkem nesprávná matrace. Přečtěte si náš článek, ve kterém vám doporučujeme vhodné matrace, jež s bolestmi zad a kloubů rychle zatočí.

Jak na zdravý spánek? Pomůže vám nejen kvalitní matrace

Zdravý spánek je důležitý pro správné fungování organismu. Mnoho lidí ale nemá to štěstí, že si zdravý spánek může dopřát. V našem článku vám poradíme, jak na zdravý spánek, který vás dobije novou energií.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz