Úvod Matrace dle materiálů Taštičkové matrace Taštičkové matrace 190 x 80

Taštičkové matrace 190 x 80 cm

Taštičkové matrace 190 x 80 cm si vás získají nejen svou ortopedickou vyvážeností, ale také skvělým odvětráváním, díky kterému snadno dokážou odvádět páry. Tento typ matrací obsahuje ve svém jádru velký počet pružinek zabalených v textilních taštičkách. Díky tomu vám zajistí skvělou oporu těla a dobrou individuální reakci na jednotlivé partie. Váš spánek tak bude klidnější a svaly si lépe odpočinou.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Komfortní taštičková matrace ANDREA 190 x 80 cm

 • Od 4 690 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace tvořená jádrem z moderních taštičkových pružin, ktoré je kombinováno s kvalitní PUR pěnou dodávající matraci vysoký komfort. Pružinky jsou umístněny jednotlivě v textilních taštičkách - tímto se docílí individuální reakce pružin na nerovnosti těla a optimální rozložení hmotnosti lidského těla.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 190 x 80 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarmaTaštičkové matrace 190 x 80 cm z této kategorie jsou díky použitým materiálům a pěnám tužší. Jsou tak vhodné spíš pro mladší uživatele, například studenty a také pro ty, kdo mají raději tužší povrch pro spánek. Taštičkové matrace si také naleznou cestu do ložnic alergiků a astmatiků, protože se v nich nedrží vlhkost a bakterie. Pokud potřebujete zakoupit matraci, která je nehostinná pro nejčastější alergeny, prohlédněte si naši nabídku antibakteriálních matrací.

Pro každý věk jinou matraci

Každé období našeho věku znamená také jiné nároky na spánek. Vhodné určení typu matrace má vliv na kvalitu našeho spánku i zdraví zad a svalstva, proto bychom výběr měli dobře promyslet. Senioři mají úplně jiné nároky, než například studenti. Pro starší uživatele je vhodnější měkká a vyšší matrace, nebo jak někdo říká madrace, ze které se lépe vstává. Matrace do dětské postýlky by měla být pro změnu tvrdší, a to kvůli vyvíjejícím se zádíčkům.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz