Úvod Matrace dle materiálů Matrace - paměťová pěna Matrace - paměťová pěna 200 x 100

Matrace z paměťové pěny 200 x 100 cm

Matrace z paměťové pěny 200 x 100 cm představují jedny z nejkvalitnějších výrobků naší nabídky. Díky svým přizpůsobivým vlastnostem jsou tyto matrace velice žádané u mnoha zákazníků. Dostatečný rozměr zajistí požadovaný komfort a paměťová pěna se postará o dokonalou podporu vaší páteře během spánku. Paměťové matrace 200 x 100 cm reagují nejen na tlak, ale také na teplotu lidského těla. Díky tomu se materiál dokáže optimálně vytvarovat tak, aby přinesl vašim zádům úlevu a regeneraci během spánku.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Matrace paměťová pěna DUO VISCO (AKCE -40%) 200 x 100 cm

 • Od 5 703 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Doprava zdarma

Partnerská matrace s koňskými žíněmi BLACK HORSE 200 x 100 cm

 • Od 7 531 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

V této matraci 200 x 100 cm se snoubí unikátní vlastnosti speciálních materiálů. Horní, lehací plocha, je vyrobena z profilované paměťové (tzv. líné) pěny, která reaguje na teplotu a tlak lidského těla. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z koňských žíní.

Doprava zdarma

Luxusní ''paměťová'' matrace TERI 200 x 100 cm

 • Od 8 674 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.

Doprava zdarma

AKCE 1+1: Matrace líná (paměťová) pěna FANTASY 200 x 100 cm

 • Od 8 903 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Matrace nabízí možnost volby tvrdosti - každá strana matrace FANTASY má mírně odlišnou tuhost. Můžete si tak vybrat, která Vám více vyhovuje. Matrace s rozdílnou tuhostí na každé straně se označují také jako partnerské matrace.

Doprava zdarma

Matrace paměťová pěna + kokos MARION 200 x 100 cm

 • Od 11 189 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní "paměťové" pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.

Doprava zdarma

AKCE 1+1: Matrace s línou pěnou MEMORY COMFORT 200 x 100 cm

 • Od 11 189 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. 5cm silná vrstva kvalitní viscoelastické (líné, paměťové,..) pěny na měkčí straně zajistí dokonalé vnoření těla do matrace a poskytne výbornou oporu svalům a páteři.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 100 cm (2ks)

 • Od 13 589 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarmaV naší nabídce naleznete pouze poctivé české matrace, nebo jak někdo lidově píše madrace, které se pyšní certifikovanými moderními pěnami. Nabízíme pouze matrace kusové výroby, které jsou zhotoveny ručně, avšak za pomoci nejnovějších technologií. Na přání jsme schopni udělat také atypické a nestandardní matrace na míru. Vybírat můžete z matrací všech tuhostí a mnoha rozměrů, od matrací pro miminka a dětských matrací, až po matrace vhodné pro seniory. Pokud si nejste jisti svým výběrem, rádi vám odborně poradíme, jak vybrat matraci pro dospělé.

Vyberte pro své lůžko ten správný rozměr

Pro správný spánek je důležitá nejen tuhost, ale také vhodný rozměr vaší matrace. Standardní délka matrace je 200 cm. Pokud jste však vyšší, je vhodnější zadat si matraci na míru, a to z toho důvodu, že správně by měla matrace být o 10 až 20 cm delší, než je vaše výška. Důležitá je však samozřejmě i šířka matrace, která by měla být pro dospělého minimálně 90 cm. Proto jsou matrace z paměťové pěny 200 x 100 cm dostatečně komfortní pro dospívající děti i dospělé. Poskytnou vám dostatečný prostor pro váš kvalitní spánek.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz