Bio matrace 195 x 90 cm

Pro standardní jednolůžkové nebo partnerské postele se skvěle hodí bio matrace 195 x 90 cm. Tato matrace je na stupnici tuhosti od 1 (nejměkčí) do 7 (nejtvrdší) číslo 4, což znamená, že se jedná o středně tuhou matraci (neboli univerzálně tuhou). V oblasti ramen a nohou je však měkčená, takže je vhodná pro milovníky spánku na boku. Kolena a ramena se díky tomu zaboří do matrace a nebude tak docházet k protitlaku, což bývá často velice nepříjemné.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

1 položka

Matrace z přírodní bio pěny KLEOPATRA 195 x 90 cm

  • Od 9 790 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace z moderních materiálů. Vrchní částí je příčně prořezaná, vysoce elastická bio pěna NATURALIS® s podílem přírodního oleje. Spodní část tvoří studená pěna s ramenním změkčením.

Doprava zdarmaNaše bio matrace jsou pouze české výroby. Jedná se o kusovou výrobu s využitím těch nejmodernějších technologií. Používáním přírodních olejů, jako je slunečnicový, sojový, či ricinový, nahrazujeme část syntetických složek (ropných derivátů) a produkce se tak stává mnohem ekologičtější. To ale není jediná výhoda – hotový výrobek, tedy matrace, tím získává na dobré elasticitě a dlouhé životnosti.

Příroda jako nekonečný zdroj

V naší nabídce nenajdete pouze bio pěnu z rostlinných olejů jako jediný materiál, ze kterého vyrábíme přírodní matrace. Představujeme vám také kvalitní latexové matrace všech rozměrů a stupňů tuhosti. Přírodní latex se získává z mléčnic některých rostlin (kaučovník). Latex propůjčuje své neocenitelné vlastnosti výrobkům, které se z něj vyrábí. Oproti jiným pěnám má delší životnost a disponuje velmi dobrou elasticitou. Kombinací s ostatními prvky z přírodních materiálů, např. s kokosovými deskami, vznikají matrace vysoké kvality.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz