Úvod Matrace dle materiálů Taštičkové matrace Taštičkové matrace 195 x 85

Taštičkové matrace 195 x 85 cm

Taštičkové matrace 195 x 85 cm mají v sobě ukryté pružinky různých průměrů, které dokážou skvěle individuálně reagovat na partie vašeho těla. Tím je zajištěno, že si zádové svalstvo i páteř skvěle odpočinou a nebudou namáhané. Tento typ matrací je skvěle prodyšný a proto se v něm nedrží roztoči, bakterie ani vlhkost. Vhodné jsou tak například v ložnicích alergiků.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Komfortní taštičková matrace ANDREA 195 x 85 cm

 • Od 4 330 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a dodání aktuálně cca 20 prac. dní i

Luxusní matrace tvořená jádrem z moderních taštičkových pružin, ktoré je kombinováno s kvalitní PUR pěnou dodávající matraci vysoký komfort. Pružinky jsou umístněny jednotlivě v textilních taštičkách - tímto se docílí individuální reakce pružin na nerovnosti těla a optimální rozložení hmotnosti lidského těla.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 195 x 85 cm

 • Od 5 630 Kč Cena s DPH

Dostupnost Výroba a dodání aktuálně cca 20 prac. dní i

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarmaTaštičkové matrace 195 x 85 cm z této kategorie se vyznačují vyšší tuhostí. Vhodné jsou proto spíše pro mladší uživatele, například studenty nebo pro ty, kdo mají pro svůj spánek raději tužší povrch. Skvěle padnou také do ložnic alergiků a astmatiků, neboť se v nich nedrží vlhkost, roztoči ani bakterie. Pokud sháníte matraci, která zamezuje výskytu nejčastějších alergenů, můžete si také prohlídnout antibakteriální matrace z naší nabídky.

Každý věk si žádá jiný typ matrace

V různém období našeho věku máme jiné požadavky na matrace. Vhodné určení typu je důležité kvůli stavbě těla, váze nebo onemocnění kloubů. Senioři mají jiné nároky než například studenti, protože je pro ně vhodnější měkká a vyšší matrace, nebo jak někdo lidově píše madrace, ze které se jim bude lépe vstávat a nebude tlačit na velké klouby. Matrace do dětské postýlky je pro změnu tvrdší kvůli vývoji dětských zad.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 10 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2019
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Získejte matraci Regina se slevou 40 %

9. únor 2017
Využijte naší skvělé nabídky na matrace Regina. Tuto novinku vám nabízíme se 40% slevou. A navíc vám ji dopravíme  až domů zcela zdarma.

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 722 664 199
info@moderni-matrace.cz