Úvod Matrace dle materiálů Taštičkové matrace Taštičkové matrace 200 x 80

Taštičkové matrace 200 x 80 cm

Díky moderní výrobě představují taštičkové matrace jedinečný produkt z naší nabídky. Jádra tohoto typu matrací tvoří menší pružinky zabalené do samostatných kapsiček. Ty jsou upevněné pomocí dalších materiálů a PUR pěn, a tak je zajištěna výborná bodová elasticita, prodyšnost a tím pádem i regenerace svalů, páteře a kloubů. V kategorii taštičkových matrací 200 x 80 cm naleznete hlavně tužší matrace.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Komfortní taštičková matrace ANDREA 200 x 80 cm

 • Od 4 690 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace tvořená jádrem z moderních taštičkových pružin, ktoré je kombinováno s kvalitní PUR pěnou dodávající matraci vysoký komfort. Pružinky jsou umístněny jednotlivě v textilních taštičkách - tímto se docílí individuální reakce pružin na nerovnosti těla a optimální rozložení hmotnosti lidského těla.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 200 x 80 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarmaDíky pružinovému systému váčků jsou taštičkové matrace 200 x 80 cm pohodlné a zaručují velice dobré ortopedické vlastnosti. Individuální reakce pružinek na tělo zajistí, že budou vaše svaly dobře regenerované. Doporučujeme taštičkové matrace, nebo jak někdo říká madrace, ukládat na pevné rošty, protože polohovací by mohly pružinky zdeformovat. 

Pro své lůžko vyberte správný rozměr

Pokud jste se rozhodli vyměnit starou válendu za novou matraci, je to jistě krok správným směrem. Při výběru se zaměřte nejen na správné a kvalitní materiály, ale také na rozměr, který je nutné promyslet. Pravidlo praví, že by měla být matrace asi o 10 nebo 20 cm delší než je výška uživatele. Je také třeba brát v potaz i šířku, která by měla být minimálně 90 cm. Pokud vám to však z nějakých důvodů nevyhovuje, vyspíte se dobře i na matraci o šířce 80 cm. Tento rozměr je rovněž vhodný do dětských a studentských pokojů.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz