Úvod Matrace dle materiálů Pružinové matrace Pružinové matrace 200 x 180

Pružinové matrace 200 x 180 cm

Pružinové matrace 180 x 200 cm jsou vhodné pro standardní velikost manželské postele. Jejich výroba je prováděna ručně, avšak za pomoci nejmodernějších technologií. Jádro je tvořeno pružinovým systémem Bonell, který patří mezi nejlepší na trhu. Pružinové matrace vám nabízíme ve středně tuhém a tvrdém provedení s hutnou ovčí vlnou a kokosovým vláknem.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Ortopedická pružinová matrace ERGONOMY 200 x 180 cm

 • Od 7 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Vysoce kvalitní ortopedická matrace. Její jádro tvoří pružinový systém Bonell, který se perfektně přizpůsobí křivkám těla. Nosná vrstva se skládá ze speciální sítě proti protlačení pružin, tvdší RE peny a z kokosového vlákna impregnovaného přírodním latexovým mlékem.

Doprava zdarma

Luxusní vysoká pružinová matrace MONARCHA 200 x 180 cm

 • Od 10 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní pružinová matrace se složením, které ocení všichni milovníci pohodlí. Navíc vysoká matrace vyhovuje našim seniorům, jelikož usnadňuje vstávání z lůžka.

Doprava zdarma

Tvrdá pružinová matrace NATURA 200 x 180 cm

 • Od 8 780 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Velmi oblíbená tvrdá pružinová matrace, která využívá příznivých vlastností přírodních materiálů: kokosu a husté ovčí vlny, které zároveň zvyšují tuhost matrace.

Doprava zdarma

Pružinová matrace s kokosem PAOLA NATUR 200 x 180 cm

 • Od 7 180 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kvalitní pružinová matrace s vrstvou kokosu na letní strane. Strana s kokosem je mírně tvrdší. Komfortní PUR pěna a pružinový systém Bonell garantují potřebné ortopedické vlastnosti matrace.

Doprava zdarma

Středně tuhá pružinová matrace PAOLA 200 x 180 cm

 • Od 6 380 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Středně tuhá pružinová matrace s kvalitním pružinovým systémem Bonell a komfortní PUR pěnou. Ztužená ochranná vrstva a síť proti protlačení pružin podstatně zvyšují životnost matrace.

Doprava zdarmaPružinové matrace 200 x 180 cm vyráběné naší firmou jsou opatřené kvalitním pružinovým systémem Bonell a vybavené jen těmi nejlepšími materiály. Díky tomu jsou zaručené ortopedické vlastnosti a ideální podpora těla během spánku. Nemusíte se proto v žádném případě bát protlačení pružin na povrch nebo menšího komfortu. Tvrdost matrací s pružinami je dána použitými materiály, jako je hustá ovčí vlna a kokosová vlákna.

Zvolte pro svou matraci ideální rozměr

Vybavení našeho lůžka by mělo být optimální ve všech směrech. Proto bychom se měli zaměřovat nejen na správnou tvrdost a materiály, ale také na vhodný rozměr matrace. Minimální délka matrace, nebo jak by někdo mylně řekl madrace, by měla být asi o 10 až 20 cm delší, než je výška jejího uživatele. Při výběru šířky je pro dospělého člověka ideální matrace široká 90 cm, což je klasický rozměr. Pokud vám to však nedovoluje prostor vašeho interiéru, dobře se vyspíte také na matraci o šířce 80 cm.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz