Úvod Matrace dle vlastností Antidekubitní matrace Antidekubitní matrace 200 x 80

Antidekubitní matrace 200 x 80 cm

Antidekubitní matrace zamezují vzniku proleženin u osob dlouhodobě upoutaných na lůžko. Vhodné jsou tak pro nemocné a seniory, kterým značně zvýší komfort ležení. Plochy antidekubitních matrací jsou totiž profilovány do tvaru kostek. Naše antidekubitní matrace 200 x 80 cm jsou navíc atestované jako zdravotnická pomůcka, a tak si můžete být jisti jejich pozitivním vlivem a komfortem.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

Antidekubitní matrace ANTIDEKUBT HR PLUS 200 x 80 cm

 • Od 4 390 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Antidekubitní matrace se vyznačuje výbornými ortopedickými i anatomickými vlastnostmi. Speciální tvar kostek umožňuje dokonalé kopírování těla, oporu svalům a páteře a omezuje vznik proleženin.

Doprava zdarma

Zdravotní matrace ze studené pěny OPTIMA 200 x 80

 • Od 5 130 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace vyrobená z kvalitní studené pěny, která určuje výborné ortopedické vlastnosti této matrace. Strukturu povrchu tvoří nepravidelné dvanáctistěny, které fungují jako mikropružinky.

Doprava zdarmaAntidekubitní matrace můžete doplnit o zdravotnický potah a vytvořit tak vysoce komfortní lůžko pro dlouhodobě nemocné a seniory. Tento potah totiž nedovolí vniknutí žádným tekutinám, ale dovolí propustit vodní páry. Antidekubitní matrace 200 x 80 cm mají povrch profilovaný do tvaru kostek a díky tomu zamezují vzniku proleženin a dobře kopírují páteř.

Jak správná matrace ovlivňuje náš spánek

To, na jaké spíme matraci, může náš spánek ovlivnit víc, než si někdy chceme připustit. Tím, že naše páteř bude mít dostatečnou oporu a nebude na ni vyvíjen tlak, se bude svalstvo lépe regenerovat. Kromě menší bolesti svalů se také budete méně převalovat a váš spánek bude hlubší a zdravější. Matraci, nebo jak by někdo lidově řekl madraci, vybírejte vždy s ohledem na váš věk, tělesné proporce i vaše potřeby. Pokud vás bolí záda, můžete si prohlédnout naše ortopedické matrace, nabízející spánek na tvrdším povrchu. 

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz