Úvod Matrace dle materiálů Matrace líná pěna Matrace líná pěna 200 x 180

Matrace líná pěna 200 x 180 cm

Nabízíme vám matrace z líné pěny 200 x 180 cm české výroby. Líná neboli paměťová pěna reaguje na tlak a teplotu lidského těla a vytvaruje se přesně podle jednotlivých partií. Díky tomu matrace z líné pěny podpoří dostatečně vaše svalstvo, které se může lépe regenerovat. A co to pro vás znamená? Kvalitnější odpočinek a žádná bolavá záda. A díky kvalitním pěnám, které při jejich výrobě používáme, vám naše matrace budou sloužit dlouhou dobu.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Matrace paměťová pěna DUO VISCO (AKCE -40%) 200 x 180 cm

 • Od 9 980 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 180 cm (2ks)

 • Od 23 780 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarma

Matrace paměťová pěna + kokos MARION 200 x 180 cm

 • Od 19 580 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace využívá nejnovější poznatky moderních technologií. Horní část je složena ze dvou typů termoreaktivní "paměťové" pěny. Optimální tuhost tomuto výrobku dodává deska z kokosových vláken.

Doprava zdarma

Luxusní ''paměťová'' matrace TERI 200 x 180 cm

 • Od 15 180 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tato matrace je připravena uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Dva typy termoaktivní pěny v horní části zajistí dokonalé vnoření těla a ideální oporu páteři a svalům.

Doprava zdarmaNejen tuhost je při výběru matrace důležitá. Vaše lůžko by mělo být co nejpohodlnější a matrace by vám měla být pohodlná. Je ale důležité vybrat i správný rozměr. Matrace z líné pěny 200 x 180 cm jsou vhodné pro dvoulůžko. Obecně také platí, že matrace by měla být asi o 10 až 20 cm delší, než je vaše výška. Důležitá je i šířka, která by pro dospělého měla být minimálně 90 cm. Nenalezli jste u nás rozměr, který by vám vyhovoval? Rádi vám vyrobíme matraci na míru.

Spolehněte se na kvalitu

Při výběru matrace je nejdůležitější spolehnout se na kvalitu. Naše matrace vyrábíme sami, a to ručně, avšak s využitím nejmodernějších zařízení. Skvělé certifikované pěny kombinujeme pouze s vhodnými materiály, abychom vytvořili matrace vhodné pro širokou škálu uživatelů. Vyberete u nás pro každou věkovou kategorii, od matrací do dětských postýlek až po pohodlné matrace vhodné pro seniory. A pokud si nevíte rady s výběrem, jsme tu pro vás v naší poradně.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz