Úvod Matrace dle materiálů Taštičkové matrace Taštičkové matrace 190 x 85

Taštičkové matrace 190 x 85 cm

Taštičková matrace umí rozložit rovnoměrně váhu vašeho těla, čímž snižuje tlak na jeho určité partie. Tím vám zajistí pohodlný a kvalitnější spánek. Taštičkové matrace jsou navíc velmi odolné a doplňujeme je o kvalitní PUR pěny. Výsledkem naší precizní výroby je taštičková matrace 190 x 85 cm, která nejen vydrží dlouhou dobu a bude skvěle odvádět vlhkost, ale také se vám na ní bude krásně spát.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Komfortní taštičková matrace ANDREA 190 x 85 cm

 • Od 4 690 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace tvořená jádrem z moderních taštičkových pružin, ktoré je kombinováno s kvalitní PUR pěnou dodávající matraci vysoký komfort. Pružinky jsou umístněny jednotlivě v textilních taštičkách - tímto se docílí individuální reakce pružin na nerovnosti těla a optimální rozložení hmotnosti lidského těla.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 190 x 85 cm

 • Od 5 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarmaŠiroký sortiment našeho obchodu je pro vás zárukou, že zde naleznete řešení, které vám padne jako ulité. Naše matrace, nebo jak někdo říká lidově madrace, díky použitým materiálům splňují nejpřísnější nároky pro každodenní používání. Ať už hledáte matrace do dětské postýlky, nebo matrace pro seniory, vždy vám nabídneme ortopedicky vyvážený produkt s dlouhou životností.

Pro každého jinou matraci

Výběr matrace bychom měli vždy přizpůsobit jejímu uživateli. Když vybíráme matraci pro mladšího uživatele, můžeme sáhnout například i po taštičkové matraci 190 x 85 cm z této kategorie, neboť jsou tužší. Pro starší lidi a seniory bychom však měli volit spíše měkčí povrch, jako jsou latexové matrace a matrace z líné pěny, které netlačí na velké klouby. Přitom by měla také být vyšší, aby se z ní lépe vstávalo.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz