Úvod Matrace dle materiálů Taštičkové matrace Taštičkové matrace 200 x 140

Taštičkové matrace 200 x 140 cm

Taštičkové matrace vyrábíme za pomoci kvalitních PUR pěn, které kombinujeme s pružinkami, jednotlivě zašitými v látkovém obalu. Tento postup výroby jádra matrace nám umožňuje rozložit povrch do zón a rozmístit pružinky různého průměru do nejvhodnější části. Výsledkem je ortopedicky vyvážená matrace, která vám poskytne pohodlný spánek s menším počtem převalování. Při dobré opoře těla se svaly lépe regenerují, a proto je odpočinek kvalitnější. Taštičkové matrace 200 x 140 cm jsou vhodné i pro alergiky, neboť se v nich nedrží roztoči, bakterie ani vlhkost.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
   
Parametry

Komfortní taštičková matrace ANDREA 200 x 140 cm

 • Od 8 040 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace tvořená jádrem z moderních taštičkových pružin, ktoré je kombinováno s kvalitní PUR pěnou dodávající matraci vysoký komfort. Pružinky jsou umístněny jednotlivě v textilních taštičkách - tímto se docílí individuální reakce pružin na nerovnosti těla a optimální rozložení hmotnosti lidského těla.

Doprava zdarma

Ortopedická taštičková matrace ERGONOMY PLUS 200 x 140 cm

 • Od 10 269 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tvrdší ortopedická taštičková matrace svými roznášecími vrstvami shodná s matrací ERGONOMY (kokos + tvrdší RE pěna), ale pružinové jádro tvoří cca 400 ks modernějších taštičkových pružin.

Doprava zdarmaZe širokého sortimentu matrací v našem e-shopu si vybere jistě každý. Naše matrace, nebo jak někdo lidově píše madrace, vyrábíme pomocí kombinace přírodních materiálů a nejkvalitnějších certifikovaných moderních pěn. Vyberete u nás matrace pro nejmenší miminka, matrace pro dospělé i matrace pro seniory. Výběr vždy přizpůsobte věku, zdravotnímu stavu i potřebám uživatele.

Každému svou matraci

Každé období věku si žádá svou matraci, která poskytuje odlišné vlastnostiDětská matrace by měla být tužší, pevnější a hlavně prodyšná. Nejvhodnější je také dětem do velké postele pořídit novou matraci a nespoléhat se na tu po sourozenci, která nebude vyhovovat zejména z hygienického hlediska. Naopak starší lidé by měli mít matraci měkčí a vyšší, aby se jim z ní lépe vstávalo a aby jim byla pohodlná. Taštičková matrace 200 x 140 cm svému uživateli nabídne tvrdší povrch a dostatečný prostor při spánku.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz