Bio matrace 200 x 80 cm

Luxusní matrace doporučená ortopedem - taková je matrace s bio přírodní pěnou o rozměrech 200 x 80 cm. Lze ji položit na všechny typy postelových podložek a roštů, včetně těch polohovatelných. Nemusíte tak měnit svou stávající podložku a zbytečně utrácet peníze. A to není jediná věc, na které můžete ušetřit. Ke každé bio matraci navíc dostanete polštář zcela zdarma. To znamená, že získáte tolik polštářků, kolik matrací si od nás objednáte.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

1 položka

Matrace z přírodní bio pěny KLEOPATRA 200 x 80 cm

  • Od 9 790 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní matrace z moderních materiálů. Vrchní částí je příčně prořezaná, vysoce elastická bio pěna NATURALIS® s podílem přírodního oleje. Spodní část tvoří studená pěna s ramenním změkčením.

Doprava zdarmaDíky moderním materiálům – vysoce elastické přírodní pěně NATURALIS® na vrchní straně matrace, HR studené pěně na straně spodní a speciální 3D tkanině pro odvětrání matrace ve střední oblasti je tento druh matrací právem považován za anatomický. Matrace z bio paměťové pěny jsou vhodné na jednolůžko, jako partnerské, nebo také pro seniory. Zboží vám dodáme do dvou týdnů a vztahuje se na něj dvouletá záruka.

Nechte si poradit od profesionálů

Pokud se stane, že si nebudete vědět rady s tím, kterou matraci zvolit, přečtěte si pár cenných rad na téma Jak vybrat matraci? Pokud zde nenajdete všechny potřebné informace, navštivte naši Poradnu, nebo nás zkuste kontaktovat. Poradíme vám s výběrem, domluvíme se ohledně výroby matrace na zakázku, a jestliže preferujete raději osobní jednání, naplánujeme s vámi schůzku. Velikým přínosem pro vás může být také možnost vyzkoušet si matrace na vlastní kůži v jedné z našich kamenných prodejen v Brně nebo Kroměříži.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz