Úvod Matrace dle materiálů Pružinové matrace Pružinové matrace 200 x 120

Pružinové matrace 200 x 120 cm

Pružinové matrace 200 x 120 cm se dokážou perfektně přizpůsobit anatomii těla a tím poskytnout páteři optimální oporu. Matrace s pružinami jsou vhodné zejména pro ty uživatele, kteří pro svůj spánek upřednostňují středně tuhý až tvrdý povrch. Pružinový systém Bonell, který patří k nejlepším na trhu, je totiž doprovázen materiály jako kokos nebo hutná ovčí vlna, vyznačujícími se vyšší tvrdostí.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Ortopedická pružinová matrace ERGONOMY 200 x 120 cm

 • Od 5 700 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Vysoce kvalitní ortopedická matrace. Její jádro tvoří pružinový systém Bonell, který se perfektně přizpůsobí křivkám těla. Nosná vrstva se skládá ze speciální sítě proti protlačení pružin, tvdší RE peny a z kokosového vlákna impregnovaného přírodním latexovým mlékem.

Doprava zdarma

Luxusní vysoká pružinová matrace MONARCHA 200 x 120 cm

 • Od 7 843 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Luxusní pružinová matrace se složením, které ocení všichni milovníci pohodlí. Navíc vysoká matrace vyhovuje našim seniorům, jelikož usnadňuje vstávání z lůžka.

Doprava zdarma

Tvrdá pružinová matrace NATURA 200 x 120 cm

 • Od 6 271 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Velmi oblíbená tvrdá pružinová matrace, která využívá příznivých vlastností přírodních materiálů: kokosu a husté ovčí vlny, které zároveň zvyšují tuhost matrace.

Doprava zdarma

Pružinová matrace s kokosem PAOLA NATUR 200 x 120 cm

 • Od 5 129 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kvalitní pružinová matrace s vrstvou kokosu na letní strane. Strana s kokosem je mírně tvrdší. Komfortní PUR pěna a pružinový systém Bonell garantují potřebné ortopedické vlastnosti matrace.

Doprava zdarma

Středně tuhá pružinová matrace PAOLA 200 x 120 cm

 • Od 4 557 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Středně tuhá pružinová matrace s kvalitním pružinovým systémem Bonell a komfortní PUR pěnou. Ztužená ochranná vrstva a síť proti protlačení pružin podstatně zvyšují životnost matrace.

Doprava zdarmaModerní výroba pružinových matrací 200 x 120 cm umožňuje vytvářet produkty vysoké kvality a dlouhé životnosti. Naše matrace, nebo jak někdo mylně píše madrace, kombinujeme pouze s vhodnými materiály, které navzájem podporují své vlastnosti a zároveň optimálně podporují páteř a kosterní svalstvo. Pružinový systém Bonell je zároveň opatřen sítí, která zabraňuje protlačení pružinek na povrch.

Matraci vybírejte dle jednotlivých kritérií

Moderní matrace se mohou díky ortopedickým vlastnostem stát řešením problému s bolestí vašich zad, hlavy a svalstva. Díky správně zvolenému lůžku pro konkrétní věkovou kategorii, váhové nároky nebo tělesné dispozice jsou jednotlivé materiály klíčem ke zdravému spánku. Pružinové matrace jsou tvrdší, proto se hodí spíše pro mladší uživatele nebo děti. V naší nabídce naleznete rovněž matrace pro seniory, které jsou měkčí a netlačí na velké klouby.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz