Úvod Matrace dle materiálů Matrace PUR pěna Matrace PUR pěna 200 x 140

Matrace PUR pěna 200 x 140 cm

Skvělé ortopedické vlastnosti, skvělá prodyšnost a kombinace s vhodnými materiály dělají z našich matrací z PUR pěny 200 x 140 cm vysoce komfortní vybavení pro vaše lůžko. Vyberte si z měkčích, středně tuhých, tvrdších, nebo tuhých matrací přesně takovou, která bude vyhovovat vašemu věku, tělesným dispozicím a požadavkům. Vybranou matraci vám zdarma dopravíme až domů.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
       
Parametry

Zónová matrace COCO SENSITIVE 200 x 140 cm

 • Od 6 669 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Vysoce funkční 5-zónová matrace s masážním profilem a rozdílnou tuhostí na každé strane (SOFT/HARD). Dokonale provzdušnená matrace díky kokosu. 5 anatomických zón.

Doprava zdarma

Matrace paměťová pěna DUO VISCO (AKCE -40%) 200 x 140 cm

 • Od 8 554 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace a paměťová pěna? Unikátní technologie materiálu vyvinutého v NASA přínáší výborné anatomické schopnosti a jedinečný komfort do Vašeho lůžka. Možnost volby tuhosti SOFT / HARD.

Doprava zdarma

Kokosové matrace 1+1 (200x140) HORTENZIE (2ks)

 • Od 14 383 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace v AKCI 1+1 = 2 matrace se slevou 45%. Kokosové matrace HORTENZIE obsahují dvě 2 cm silné vrstvy přírodního kokosového vlákna, díky kterým je matrace velmi vzdušná a zároveň výrazně tuhá. Kokos v této matraci podstatně zvyšuje tuhost matrace.

Doprava zdarma

Tvrdší sendvičová matrace KLASIK 200 x 140 cm

 • Od 4 440 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kvalitní, velmi oblíbená tvrdší matrace sendvičového typu. Horní desky tvarovaného polyuretanu zajišťují odvod a regulaci vodních par, tepla a zvyšují bodovou elasticitu.

Doprava zdarma

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 140 cm

 • Od 20 383 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarma

Kvalitní levná matrace OLIVIA 200 x 140 cm

 • Od 4 440 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kvalitní materiály a nízká cena? Přesně to je kvalitní, ale levná matrace OLIVIA. Sendvičová matrace s mírně rozdílnou tuhostí na obou stranách přináší možnost volby. Vhodná také jako dětská matrace.

Doprava zdarma

Tvrdá matrace 1+1 REGINA 200 x 140 cm (2ks)

 • Od 11 983 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Střed této matrace tvoří zátěžová vrstva pojené PUR pěny, která poskytuje optimální pevnost a zabraňuje nepřirozenému křivení páteře. Lehací plochy matrace jsou profilované do 7 anatomických zón.

Doprava zdarma Novinka

Masážní matrace RELAX 200 x 140 cm

 • Od 7 354 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Středně tvrdá masážní matrace sendvičového typu s nezaměnitelným vzhledem a vlastnostmi. Jádro tvoří deska z kokosového vlákna ošetřeného přírodním latexovým mlékem a dva typy kvalitních polyuretanových pěn.

Doprava zdarma

Anatomická sendvičová matrace VIOLA 200 x 140 cm

 • Od 6 840 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Anatomická sendvičová matrace s výraznou schopností přizpůsobit se anatomii lidského tela. Horní vrstvy jsou vyrobeny z vysokohustotní, tepelně modifikované polyuretanové pěny, která je speciálně profrézovaná pro zvýšení bodové elasticity.

Doprava zdarma

Sendvičová matrace s kokosem VIOLA NATUR 200 x 140 cm

 • Od 8 383 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Tato matrace s kokosem je určena speciálně pro ty, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Horní vrstavy vyrobené z kvalitního vysokohustotního polyuretanu zajišťují vysoký komfort spaní.

Doprava zdarma

AKCE 1+1: Komfortní matrace XENIE 200 x 140 cm

 • Od 10 269 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

> Zobrazit všechny rozměry <
Partnerská sendvičová matrace vyrobená z kvalitních PUR pěn s dlouhou životností. Matrace se sendvičovou konstrukcí obsahuje více vrstev s odlišnou tuhostí. Lehací plochy matrace jsou profilovány do 7 anatomických zón pro maximální komfort.

Doprava zdarmaVíte, proč jsou matrace z našeho e-shopu za tak příjemné ceny? Jsme totiž jejich přímým výrobcem. Každou matraci také vyrábíme podle individuální objednávky, a proto se nám matrace nehromadí v žádném skladě. Po vaší objednávce přichází na řadu výroba, kterou provádíme pouze s pomocí vhodných materiálů a certifikovaných pěn. Dostanete tak od nás ortopedicky vyváženou matraci z PUR pěny 200 x 140 cm, na které se vám bude spát jako na obláčku.

Co je nejlepší pro vaši páteř?

Zákazníci při výběru matrací často řeší, jaká tuhost je pro ně nejlepší. Nevhodná je například příliš měkká matrace, která neposkytuje páteři dostatečně velkou oporu. Proto svaly celou noc pracují a nemohou se uvolnit. Znát to můžete například z dob starých molitanových měkkých matrací, na kterých se lidé celou noc převalují. Pokud nemáte žádné problémy se zády, doporučujeme vám středně tuhou matraci. V naší nabídce naleznete také tvrdší matrace pro děti a naopak i měkčí, které doporučujeme seniorům. Uživateli musí být na matraci ale pohodlně a nesmí ho z ní bolet záda.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz