Úvod Matrace dle vlastností Antidekubitní matrace Antidekubitní matrace 195 x 90

Antidekubitní matrace 195 x 90 cm

Seniorům a osobám dlouhodobě upoutaným na lůžko doporučujeme antidekubitní matrace 195 x 90 cm, které zamezují tvorbě proleženin a zároveň pozitivně ovlivňují kvalitu spánku. Naše antidekubitní matrace patří mezi nejkvalitnější výrobky na trhu a mají atestaci jako zdravotnická pomůcka. Proto si můžete být jisti, že byly tyto matrace vyvinuté speciálně pro dlouhodobě nemocné, kterým značně zlepší komfort ležení.

Rozměry
 
Tuhost matrace i
 
Parametry

Antidekubitní matrace ANTIDEKUBT HR PLUS 195 x 90 cm

 • Od 4 390 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Antidekubitní matrace se vyznačuje výbornými ortopedickými i anatomickými vlastnostmi. Speciální tvar kostek umožňuje dokonalé kopírování těla, oporu svalům a páteře a omezuje vznik proleženin.

Doprava zdarma

Zdravotní matrace ze studené pěny OPTIMA 195 x 90 cm

 • Od 5 130 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Matrace vyrobená z kvalitní studené pěny, která určuje výborné ortopedické vlastnosti této matrace. Strukturu povrchu tvoří nepravidelné dvanáctistěny, které fungují jako mikropružinky

Doprava zdarmaDlouhodobý pobyt na lůžku s sebou nese různá rizika, jako je tvorba otlačenin nebo velký tlak na klouby. V takovém případě je důležité vybírat matraci tak, aby vyhovovala náročným požadavkům. Povrch antidekubitních matrací je vyprofilován do tvaru kostek a rozkládá tlak na celou plochu matrace. To zajišťuje minimální mechanické poškození tkáně a omezuje tvorbu proleženin. Zároveň antidekubitní matrace 195 x 90 cm přispívají ke klidnému a zdravému spánku. 

Jak ulevit osobám dlouhodobě upoutaným na lůžko

Při špatném prokrvení vznikají v místech nadměrného působení tlaku kostí na tělo defekty měkkých tkání, které nazýváme dekubity. Tvořit se mohou v oblasti kyčlí, ramen, zad, bederní páteře i jinde. Proti proleženinám je nejvhodnější prevence – používání antidekubitní matrací, pomůcek, dodržování hygieny, rehabilitace a pravidelné polohování pacienta. Vhodné je také používání zdravotnického potahu, který zamezí vniknutí tekutin do pěny matrace. Antidekubitní matrace, nebo jak by někdo mylně napsal madrace, jsou tak vhodné pro dlouhodobě nemocné i jako matrace pro seniory

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz