Úvod Matrace dle vlastností Přírodní matrace Přírodní matrace 200 x 85

Přírodní matrace 200 x 85 cm

Materiály získané z obnovitelných zdrojů mají velmi dobré vlastnosti. O tom se přesvědčíte i u přírodních matrací, které jsou vyrobeny z kokosu, agáve nebo latexu. V případě, že se tyto látky zkombinují, vznikne přímo vysněná plocha pro spánek v podobě latex-kokosové matrace s rozměrem 200x85 cm. A nejen na této se dobře vyspíte. Nabízíme mnohem více variant, které do vaší ložnice vnesou klidný spánek.  

Rozměry
 
Tuhost matrace i
     
Parametry

Ortopedická latexová matrace HORSE DREAM GOLD 200 x 85 cm

 • Od 11 690 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Znáte z pořadu: "Jak se staví sen". Jedna z nejexkluzivnějších přírodních matrací z naší nabídky - matrace jako tato jsou hojně celosvětově vyhledávané. Luxusní složení: 4x latex, 2x koňské žíně a uprostřed silná vrstva Agáve.

Doprava zdarma

Zónová latexová matrace LATEX 3 EXCLUSIVE 200 x 85 cm

 • Od 6 290 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Tato 3-zónová matrace má velice univerzální využití - je vhodná jak pro dospělé, tak pro děti. Právě z tohoto důvodu tuto latexovou matraci doporučujeme jako perfektní volbu pro všechny, kteří hledají kvalitní zdravotní matraci.

Doprava zdarma

Výhodná (levná) latexová matrace LATEX 3 PLUS 200 x 85 cm

 • Od 5 490 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Výhodná latexová matrace rozdělená do 3 anatomických zón. Když hledáte kvalitný latexovou matraci za skvělou cenu, matrace LATEX 3 PLUS je vhodná právě pro Vás.

Doprava zdarma

Přírodní latexová matrace LATEX 5 AGAVE 200 x 85 cm

 • Od 8 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Vlákno Agáve je jemné, ale na druhou stranu také velmi pružné a pevné. Díky těmto vlastnostem nabízí matrace optimální tuhost. Latexová matrace zpevněná vrstvou vlákna Agáve se tak přizpôsobí hmotnosti a tlaku a zároveň působí jako kvalitní opora pro Vaše záda.

Doprava zdarma

Latex-kokosová matrace LATEX 5 BIO 200 x 85 cm

 • Od 6 875 Kč Cena s DPH

Dostupnost Aktuálně NEDOSTUPNÉ i

Komfortní měkkost latexu miluje spousta zákazníků. Mnozí však vyžadují tvrdší latexovou matraci. Kokos uprostřed matrace garantuje vyšší tuhost matrace. Kokosová deska je vzdušný, ale velmi pevný materiál.

Doprava zdarma

Anatomická latexová matrace LATEX 5 EXCLUSIVE 200 x 85 cm

 • Od 6 390 Kč Cena s DPH

Dostupnost Aktuálně NEDOSTUPNÉ i

Anatomická latexová matrace sestávající z 5 anatomických zón. Každá zóna vytváří optimální protitlak a podporu pro každou partii lidského tela a poskytne ničím nerušený spánek. Tato matrace patří k nejprodávanějším mezi latexovými matracemi. Výška latexových matrací EXCLUSIVE je cca 16 cm.

Doprava zdarma

5-zónová latexová matrace LATEX 5 PLUS 200 x 85 cm

 • Od 5 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Latexová matrace rozdělená do 5 anatomických zón s odlišnou tuhostí - stejně jako LATEX 5 EXCLUSIVE. Rozdíl je jen ve výšce matrace (14 cm) a samozřejmě díky úspoře materiálu i nižší ceně. Výborný poměr cena/kvalita spánku.

Doprava zdarma

Luxusní latexová matrace LATEX 7 EXCLUSIVE 200 x 85 cm

 • Od 6 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 5 pracovních dní

Ideální zdravotní matrace pro milovníky pohodlí. Latex vyniká svojí elasticitou a poddajností. Poddajné matrace nevyhovují všem, ale milovník pohodlí určitě ocení jedinečný komfort.

Doprava zdarmaDo nabídky přírodních matrací patří i latexové. I když se může zdát, že to s přírodními materiály nemá mnoho společného, nenechte se zmást. Latex neboli pěnová pryž má 2 složky – syntetický a přírodní latex. Ten se získává z kaučukovníku brazilského je neuvěřitelně pružný. Tuto vlastnost si uchovává velmi dlouhou dobu, a proto je vhodným kandidátem na materiál pro kvalitní matrace. Stejně jako jeho kolegové kokos a agáve.

Pohodlí pro vaše zmožené tělo

Pokud netoužíte po tvrdé spací ploše, na našem eshopu nabízíme i měkké matrace. Ty jsou poddajné a dokonale kopírují tělo, že budete mít pocit, že spíte na obláčku. Specifickou měkkost nabízejí antidekubitní matrace, které doporučujeme zejména u seniorů a dlouhodobě nemocných. Jsou podstatným konfortem, který si ležící pacient zaslouží. 

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz