Úvod Jak vybrat matraci? Nafukovací matrace ano nebo ne? Zjistěte, co je pro vaše hosty nejlepší

Nafukovací matrace ano nebo ne? Zjistěte, co je pro vaše hosty nejlepší

Představte si, že přijdete k někomu na návštěvu, třeba i s partnerem a jako hosty vás uloží na nafukovací matraci. Líbilo by se vám to? Pravděpodobně ne. A pokud byste měli spát na matraci oba dva, tak ani náhodou. Ptáte se, proč jsme si tím tak jistí? To proto, že nafukovací matrace mají spoustu různých nevýhod. Přečtěte si ty nejzávažnější a pak sami zvažte, zda i vy své návštěvě nabídnete nafukovací matraci, nebo jí raději dopřejete něco důstojnějšího.

Zjistěte všechny hlavní nevýhody nafukovacích matrací

Ttakové skvělé parametry nafukovací matrace nemá Tak skvělé parametry žádná
nafukovací matrace nemá
Víte, z čeho se skládá nafukovací matrace? Je to jen potah a vzduch. Spoustu vzduchu. Žádná přírodní kokosová vrstva, moderní PUR pěna, bonelové pružiny, tužší a měkčí strana, pratelný potah, 7 zón pro správné rozložení těla – nic z toho, co můžete vidět u kvalitní, zdravé matrace.

Ačkoliv by mohl někdo namítat, že pro občasné návštěvy nafukovací matrace stačí, z výčtu jejich nevýhod vás přesvědčíme o opaku. Tedy za předpokladu, že vám na vašich hostech, jejich pohodlí a zdraví opravdu záleží.

Nevýhoda číslo 1: Nafukování – znovu a stále dokola

Přestože můžete použít na nafukování kompresor nebo pumpu, stále je nafukování matrace nevýhodou číslo jedna. A když už je matrace nafouknutá, tak abyste se obávali, že ji náhodou něčím prorazíte. Stačí k tomu jen málo, a potom budete spát (nebo vaši hosté) pouze na tvrdé zemi.

Nevýhoda číslo 2: Neblahý vliv na vaše zdraví

Nafukovací matrace se nevyrábějí jako běžné matrace v několika typech provedení. Při jejich výrobě se neberou žádné ohledy na ženské a mužské potřeby, váhu nebo rozložení těla. Matrace nejsou pohodlné a už vůbec ne zdravé. Zcela se vytratila prodyšnost, správná tuhost, přírodní materiály, tvarová stálost – vše, co je tolik důležité pro každou moderní, kvalitní matrací.

Chcete hostům nabídnout skutečné pohodlí? Pořiďte jim některou z kvalitních matrací z našeho eshopu:

Nevýhoda číslo 3: Dvojice se na ní vyspí jen velmi těžko

Nafukovací matrace jsou zcela nevhodné pro spaní ve dvou. Jakmile se totiž jeden pohne, vyvolá pohyby vzduchu v celé matraci, a to druhého zcela jistě probudí. Tuhle nevýhodu lze vyřešit pouze rozdělením matrace na dvě zóny, což mají pouze ty lepší a dražší matrace.

Anatomická matrace Pružinová matrace

Nakonec bychom mohli zmínit ještě nepratelný potah, který se velmi lehce zašpiní, a náročnou manipulaci. Nafouknutá (a někdy i složená) matrace je zpravidla těžká a přemístit ji v bytě není žádný med. Popřemýšlejte tedy, zda vám to za to všechno stojí, nebo dáte raději přednost kvalitnější matraci pro občasné přespání vašich hostů.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz