Úvod Kontakty O firmě

Specializovaný e-shop Moderni-Matrace.cz

Kamenná prodejna s matracemiInternetový obchod Moderni-Matrace.cz patří k největším prodejcům matrací na českém a slovenském trhu. Když jsme začínali v roce 2008, patřili jsme mezi první specializované e-shopy, které nabízejí sortiment matrací prostřednictvím internetu.

Už v roce 2009 jsme přesáhli obrat 6 milionů korun a zákazníkům jsme dodali více než 1400 zdravotních matrací. Vždy s cílem uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka s důrazem na odborné poradenství a profesionální servis.

V počátcích jsme se snažili nabídku maximálně rozšířit o více výrobců. Ale někdy je více méně - zjistili jsme, že zákazníkům šíře nabídky nepřináší přidanou hodnotu. Spíš naopak, zákazník se musel složitě orientovat v hůře srovnatelné nabídce jednotlivých značek. K dalším nevýhodám patřili nestabilní dodací lhůty jednotlivých značek. Proto jsme se rozhodli navázat užší partnerskou spolupráci pouze s dlouhodobě nejosvědčenejším výrobcem MPO, který pro nás momentálně vyrábí všechny nabízené matrace za těch, pro zákazníka, nejvýhodnějších podmínek

Tato česká partnerská výrobní společnost se specializuje na kusovou výrobu matrací. Kusová výroba a moderní technologie umožňují:

 1. Expresní dodací lhůty - matrace jsou vyráběny na míru podle přijatých objednávek a to v lhůtě do 10 dní, v akutních případech je možné dodávku zrealizovat už do 3 dní. Obvykle jsou matrace dodány cca do týdne.
 2. Atypy - všechny matrace mohou být vyrobeny v jakémkoli atypickém rozměru, ale i tvaru (kruh, srdce, kosodélník, skosené rohy,..).

Vysokou kvalitu matrací potvrzuje fakt, že matrace z naší nabídky Moderni-Matrace.cz uspěly ve výběrových řízeních velkoodběratelů jako jsou státní i soukromé nemocnice, domovy sociálních služeb nebo lázně. Výběrová řízení zákazníků tohoto typu jsou obzvlášť náročné.

Momentálně k nejprodávanějším matracím patří zejména sendvičové, latexové a naše unikátní přírodní matrace. Do nemocnic a domovů sociálních služeb sa dodávají nejčastěji matrace s antidekubitním profilem opatřené nepromokavým zdravotnickým potahem.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

 • Poctivá česká výroba matrací
 • Certifikované moderní pěny
 • Tradiční přírodní materiály
 • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
 • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
 • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
 • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
 • AKCE: Doprava zdarma
 • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz