Úvod Poradna Jakou matraci vybrat? Bolest zad z tvrdé matrace?

Bolest zad z tvrdé matrace?

Partnerská matrace 1+1 LORETA 200 x 90 cm (2ks)

  • Od 11 890 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Partnerské matrace 1+1 s výjimečnou konstrukcí - složené až ze tří typů kvalitních moderních pěn s rozdílnými vlastnostmi, které se doplňují. Každá strana matrace má díky rozdílným materiálům jinou tuhost a můžete ji měnit podle nálady a nebo aktuálního zdravotního stavu.

Doprava zdarma

Kategorie

Partnerské matrace, Matrace pro seniory, Matrace 90 x 200, Matrace - paměťová pěna, Sendvičové matrace, Anatomické matrace, Ortopedické matrace, Matrace líná pěna, Matrace PUR pěna, Matrace studená pěna, Matrace 1+1, Matrace - paměťová pěna 200 x 90, Sendvičové matrace 200 x 90, Matrace líná pěna 200 x 90, Matrace PUR pěna 200 x 90, Matrace studená pěna 200 x 90, Partnerské matrace 200 x 90, Matrace pro seniory 200 x 90, Anatomické matrace 200 x 90, Ortopedické matrace 200 x 90, Matrace 1+1 200 x 90

06.12.2014

Dobrý den , chtěl jsem se zeptat zda tato matrace (Loreta)je vhodná pro spaní na boku , mám momentálně tvrdou matraci a mám problém se zády . Dle toho jak jsem zde vyhledával paměťová pěna by mě měla ulehčit od bolesti zad , vzhledem k tomu že mě bolí záda z tvrdé , volil bych středně měkou či měkčí Děkuji Doležal

06.12.2014:

Dobrý den,


při zdravotních problémech se nejčastěji doporučují matrace s línou pěnou, latexové matrace nebo kvalitní matrace ze studené pěny. I tvrdé matrace někdy dobře poslouží, ale pouze v individuálních případech.


Matrace LORETA obsahuje jak línou pěnu, tak i studenou pěnu na druhé straně.


Obě strany matrace LORETA jsou velmi pohodlné. Na straně s línou pěnou je matrace mírně měkčí - líná pěna výborně kopíruje tělo a nabízí jedinečný komfort. Na druhé strane matrace obsahuje studenou HR pěnu, která je o stupeň tvrdší, ale zároveň se vyznačuje vysokou pružností a elasticitou. Máte tak možnost volby.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz