Úvod Poradna Jakou matraci vybrat? Jakou vybrat matraci pro syny do velké postele 200 x 90

Jakou vybrat matraci pro syny do velké postele 200 x 90

08.01.2015

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou matraci vybrat pro 2 syny 2.5 roku do velké postele 200*90. Někde jsem slyšel, že se nedoporučuje paměťová pěna a také RE pěna. Chtěl bych aby jim vydržela co nejdéle a byla pro ně kvalitní a hlavně pro jejich zdravý růst. Děkuji K.W.

08.01.2015:

Dobrý den,pro děti se doporučují matrace středně tuhé nebo mírně tužší pro správný vývoj. Zároveň platí, že matrace se musí umět přizpůsobit i při nižší váze. Doporučujeme matrace z naší nabídk Dětských matrací (odkaz na dětské matrace 200x90):


http://www.moderni-matrace.cz/detske-matrace#!?&assist=1&assist_reinit=1&id=8&sort=price&dir=up&params_opened=0&range_min_price=2050&range_max_price=8610&ass_fid[0]=6&ass_fval[0][]=4&ass_fid[1]=7&ass_fid[2]=0


Líná pěna sama o sobě může být pro děti velmi vhodná, protože se dokáže výborne přizpůsobit i při nižším zatížení (reaguje nejak na váhu, ale jako jediná i na teplotu). Ale stačí pouze 2-3 cm líné pěny. Pokud by bylo líné pěny víc, matrace by mohla být už pro správný vývoj nevhodná, protože by byla příliš měkká pro dítě. V nabídce máme například matrace s línou pěnou FANTASY 200 x 90, které jsou pro děti vhodné. Tvrdší střed zabezpeční dostatečnou tuhost a líná pěna z jedné strany poskytne výborný komfort.RE pěna je naopak materiál velmi tvrdý. Ležet přímo na RE pěne by bylo pro dítě utrpení, jako by leželo na desce... pokud však RE pěnu použije do středu na spevnění a z obou stran bude na lehacích plochách poddajná pěna v dostatečném množství, matrace bude velmi příjemná a díky RE pěně i dostatečně tuhá.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz