Úvod Poradna Jakou matraci vybrat? matrace Hostela nebo Atlanta

matrace Hostela nebo Atlanta

18.11.2014

Dobrý den,
prosím Vás ohradu ohledně výběru matrace, chtěla bych u Vás objednat dvě matrace - rozhoduji se mezi matracemi Hostela a Atlanta. Přemýšlím hlavně o tvrdosti, byly by na váhu 65 a 80 kilo, kterou byste tedy doporučili a která je podle Vás kvalitnější.
Děkuji,
s přáním hezkého dne
Aneta T.

18.11.2014:

Dobrý den,


pokud přemýšlíte hlavně o tvrdosti, tak tím můžeme začít. Ani jedna matrace neobsahuje žádnou extra tvrdou vrstvu, obě se dokážou přizpůsobit křivkám těla (samozřejmě i při váze 65 a 80 kg). Rozdíl je v konstukci. Matrace HOSTELA je středně tuhá (stupeň 4 ze 7, kde 7 jsou nejtvrdší). Střední tuhost je dána kombinací tvrdšího středu matrace z PUR pěny s vyšší hustotou. Aby se však matrace nebyla příliš tuhá, ložní plochy jsou z komfortní profilované studené pěny, která se pěkně přizpůsobí. Tedy nejvyšší vrstva je příjemně poddajná a potřebnou tuhost garantuje spevněný střed.


Matrace ATLANTA je celkově vyrobena z tvrdší studené pěny. I na stupnici tuhosti je o stupeň výš (5 ze 7). Ložná plocha je mírně profilovaná, ale povrch je určitě pevnější ve srovnání s matrací HOSTELA. Léháte si přímo na tužší pěnu. To však neznamená, že by matrace neumožnila vnoření těla do matrace. Jen jednoduše neobsahuje žádnou extra měkčí vrstvu na povrchu. Matrace je ATLANTA je pružná, ale ne měkká.


Tedy pokud hledáte spíše matraci tužší, tak můžeme doporučit ATLANTU. Středně tuhá je matrace HOSTELA.


Kvality jsou dány použitým materiálem: Výhodou matrace HOSTELA je antibakteriální úprava a v základní ceně je započten luxusní potah Aloe Vera. Matrace ATLANTA je celkově vyšší a větší podíl studené pěny garantuje vyšší tuhost - tedy je vhodnější pro uživatele, kteří vyhledávají tvrdší lůžko.


S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz