Úvod Poradna Jakou matraci vybrat? Matrace - přenos pohybu

Matrace - přenos pohybu

18.01.2015

Dobrý den, ráda bych si nechala poradit s výběrem matrace, preferujeme spíše tvrdší , zdravotní problémy nemáme, váha 60 a 105 kg, pevný rošt, důležité aby se nepřenášel pohyb , nyní se doslova při otočení partnera houpeme . děkuji za odpověď.Iva

18.01.2015:

Dobrý den,


předpokládáme, že momentálně spíte s nejvyšší pravděpodobností na pružinové dvoumatraci (200 x 160, 200 x 180 atd), kde se pohyb přenáší nejvýrazněji. Zejména při vyšším váhovém rozdílu.


Pružinové jádro je vyrobené jako jeden celek, pružinky jsou vzájemně propojené a proto pohyb v jedné části matrace rozhýbe celé jádro. V případě pružinových matrací se doporučuje uložit vedle sebe 2 malé matrace, aby se pohyb nepřenášel ze strany na stranu jako je tomu u velké dvoumatrace. U pěnových matrací to neplatí, pohyb se přenáší jen minimálně a to platí i u dvoumatrací.


Jako výrazně tvrdší volbu Vám můžeme doporučit matrace 1+1 HORTENZIE, které jsou spevněné 2cm silnými vrstvami přírodního kokosového vlákna. Tato matrace je vhodná, pokud hledáte opravdu pevné, tuhé lůžko. Tužší, ale zároveň pružné jsou matrace ze studené pěny ATLANTA - velmi oblíbené a také s výrazno


Obě je možné uložit na pevný rošt. Obě jsou pěnové, takže pohyb nepřenáší a doporučujeme objednat spíš 2 menší matrace namísto jedné velké dvoumatrace.

S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz