Úvod Poradna Jakou matraci vybrat? Pěny do dětské matrace

Pěny do dětské matrace

Kvalitní levná matrace OLIVIA 200 x 80 cm

  • Od 2 590 Kč Cena s DPH

Dostupnost Do 10 pracovních dní

Kvalitní materiály a nízká cena? Přesně to je kvalitní, ale levná matrace OLIVIA. Sendvičová matrace s mírně rozdílnou tuhostí na obou stranách přináší možnost volby. Vhodná také jako dětská matrace.

Doprava zdarma

Kategorie

Dětské matrace, Partnerské matrace, Matrace pro seniory, Matrace 80 x 200, Sendvičové matrace, Matrace PUR pěna, Matrace studená pěna, Sendvičové matrace 200 x 80, Matrace PUR pěna 200 x 80, Matrace studená pěna 200 x 80, Dětské matrace 200 x 80, Partnerské matrace 200 x 80, Matrace pro seniory 200 x 80

31.10.2016

Dobrý den, máme 3-letého syna a plánujeme koupi matrace. Ale strašně tápu v materiálech. Slyšela jsem že PUR pěna je obyčejný molitan, tak právě nevím, který materiál je nejlepší.PUR, HR, paměťová zónová pěna?Syn si asi v tomto věku neřekne, která mu vyhovuje nejvíc, tak vůbec nevím.Lze u matrace Olivia sundat ten obyčejný potah, ten bez příplatku neprošitý?Jde mi o to, zda lze celý odepnout...A také bych ráda matraci měla nějaký rok, neříkám, že třeba 10 let, ale ani ne 2 roky. Budu ráda za jakékoli informace. Poškodí paměťová pěna páteř dítěte?Děkuji mnohokrát, hezký den, Harantová.

31.10.2016:

Dobrý den,molitan je obchodní označení jednoho z výrobců PUR pěny z relativně dávné doby. Momentálně se PUR pěna vyrábí ve vyšších standardech, v různých hustotách a se širokou škálou tuhostí. Tento materiál se používá běžně do matrací, díky svým vhodným vlastnostem. HR pěna je PUR pěna 2. generace - výhodou je lepší prodyšnost materiálu a o něco vyšší pružnost.Z kamenné prodejny máme takovou zkušenost, že takto malé dítě si nedokáže vybrat. Proto existují ověřená doporučení, podle kterých se vybírají matrace pro děti.Pro správný vývoj by neměla být matrace příliš měkká, ale zároveň se musí umět přizpůsobit i nižšímu zatížení. Všechny vhodné matrace pro děti jsou v kategorii Dětské matrace:


http://www.moderni-matrace.cz/detske-matrace-200-90

Matrace OLIVIA je velmi oblíbená dětské matrace. Damaškový potah Soft má zip ze 2 stran - je tedy možné potah svléknout z jádra matrace a nechat vyčistit. Pro děti však doporučujeme volit některý z pratelných potahů, například Medico, které se dají vyprat v pračce. Navíc tyto mají zip po celém obvodě, takže se i snáz svlékají a znova nasazují.Paměťová pěna teoreticky může být nevhodně měkká. Pokud ale vyberete matraci jen s nižší vrstvou (2-3 cm) paměťové pěny na zvýšení komfortu, tak to bude určitě v pořádku.Děkujeme za Váš zájem.S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Matrace dle materiálů

Proč u nás nakoupit?

  • Poctivá česká výroba matrací
  • Certifikované moderní pěny
  • Tradiční přírodní materiály
  • Ruční výroba s využitím nejmodernějších zařízení
  • Kusová výroba - dodání do 20 dní prac. dní
  • Matrace od výrobce za nejvýhodnější ceny
  • Výroba atypů a nestandardních rozměrů
  • AKCE: Doprava zdarma
  • Zdarma anatomický polštář ke každé matraci

RSSRSS

Novinky

Globální krize na trhu pěn a její vliv na výrobu a expedici matrací

18. březen 2021
Jak jste si už možná všimli, současná situace na trhu s  matracemi je mimořádně nepříznivá. Akutní nedostatek vstupních surovin potřebných pro výrobu pěn má dalekosáhlé důsledky. Nedostatek se podepsal i na zvýšení cen a prodloužení dodacích termínů vyrobených matrací. Zákazníci tak nyní nedostávají objednané zboží v lhůtách, jak to bylo běžné za normálních okolností.

Matrace od Ježíška nutno objednat do 12. 12.

11. prosinec 2020
Objednávky přijaté do 12.12. expedujeme do Vánoc. Objednávky přijaté od 13.12. budou expedovány až v lednu.

Nejžhavější novinka v naší nabídce. Latexová matrace HORSE DREAM GOLD

18. březen 2017
Latexová matrace HORSE DREAM GOLD patří mezi nejexkluzivnější z naší nabídky. Máme ji pro vás v akci za výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Archiv novinek

Kontaktujte nás

Moderni-Matrace.cz
Veveří 37
602 00  Brno

Tel.: +420 534 534 398
info@moderni-matrace.cz